Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha egyedül vagyok...

Normális ha egyedül vagyok otthon kitömöm a hasam hogy hogy néznék ki nagy hassal?

Figyelt kérdés

mi már nagyon szeretnénk babát. rajta vagyunk 16 honaja. már annyira szeretném ha nekem is lenne pocaklakom és már nagy lenne a baba és látná mindenki hogy babás vagyok. szoval ha nincs itthon senki kitömöm a hasam és megnézem hogy hogy állna nekem a nagyhas. és sokszor el is képzelem hogy babás vagyok.

de ez nem sürün csak néha.


2008. máj. 25. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer még elmegy - de lassan ez már kényszer lehet nálad.

NE TEDD!

Ne görcsölj a babáért, mert akkor nem lesz! Engedd el magad, és ne fogalkozz ezzel. Akkor majd szépen jön magától is...

2008. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mi a parommal jatszottunk ilyet egyszer aztan pont.

Igen, ahogy az elottem szolo irta, ne gorcsolj. Ha eddig nem estel teherbe menj el es vegyel egy ovulacios tesztet vagy mikroszkopot. Akkor konyebben leszel babas...sok szerencset hozza! :o)

2008. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem kényszer mert utoljára kb 5 honapja volt. de nagyon ritkán van csak már annyira nehéz. mert sokan terhesek most és nehéz még rájuk nézni is.
2008. máj. 25. 16:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi 20 perscik gyertyaállás?
2008. máj. 25. 16:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5-10 perc is elég:) 20 a biztos:) A párnát ne felejtsd el:) És feltétlenül misszionárius pózban:) Gyertaállás után nyugodt fevés:) Sok sikert nektek!
2008. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi de mi az a miszionáris poz?sima én alul?
2008. máj. 25. 16:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen te legyél alul, pasi felül:) Párnát meg tedd magad alá:)
2008. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oké. köszi szépen
2008. máj. 25. 16:44
 10/17 A kérdező kommentje:
neked ez jött be?
2008. máj. 25. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!