Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam hüvelyi uh-on. Pcot...

Ma voltam hüvelyi uh-on. Pcot állapított meg. elküldött vérvételekre az endokrinológuso és gondolom ad majd gyógyszert. Vannak akik így estek teherbe? Kinek mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Javaslom ezen az oldalon a metformin bébi mozit. Számtalan nő, rengeteg babát szült már az elmúlt években! :) Kitartás! :) (egy sorstársad)


www.pco-szindroma.hu

2012. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pco-s vagyok.

Nekem két évembe telt a baba, sajnos az elsővel elvetéltem.

Majd a vérvétel meghatározza, hogy mi a pontos probléma, melyik hormonnal van baj. Én clostyt kaptam, meg egy rakat injekciót. Voltam 3 inszemináción is, és végül spontán sikerült, amikor a doki 3 hónap "pihenőt" javasolt. Most 3 hós a kisfiam.

Sok sikert!

3 hós baba anyukája

2012. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pcos vagyok.

Az első baba spontán, a második hónapban sikerült, nehéz terhesség, koraszülés a kezeletlen pco miatt.

Második baba 2,5 év küzdelem után, problémamentes terhesség, szülés 39. hétre.

2012. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is PCO-s vagyok. Első baba spontán a 2. hónapban összejött. Testvérkét most szeretnénk. Fél éve próbálkozunk,de sajnos még nem jött össze:((
2012. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!