Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta vagy baba? Mi a vélemén...

Ciszta vagy baba? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
1 hete kisebb kihagyásokkal folyamatosan görcsöl a hasam. Az a mensi szerű görcs. Néha gyengébb néha erősebb. Illetve tegnap este és ma alul középen szurkál és alul ha felkelek olyan, mintha meghúztam volna, ilyen izomláz szerű érzés. Már bejelentkeztem a nődokihoz, de csak pénteken tud fogadni. Mondanátok véleményt, hogy mi lehet?
2012. nov. 20. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjönnie?

Tesztet nem csinálsz?

Mi így nem tudjuk megállapítani hogy mi lehet,de jó hogy mész a dokihoz,az a biztos.


Nekem volt cisztám,de nem voltak ilyen tüneteim,csak késett a mensim és a teszt negatív volt,amikor babás lettem sem volt tünetem,viszont pozi lett a tesztem.


Majd írj hogy mi volt a dokinál,vagy ha teszteltél,kívánom hogy az legyen amit szeretnél.


39+3 hkm

2012. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kedves vagy! Megírom! :)

A hétvégén kellene megjönnie! Csináltam ma, bár nem első vizeletből de színtiszta negatív. Biztos, hogy korai volt.

Kicsit félek a cisztától. De remélem nem attól vannak ezek a tünetek.

2012. nov. 20. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a teszteléshez korai volt. De akkor már nem is nagyon fog tudni mit mondani az orvos sem, mert pénteken esetleg a terhesség gyanúját fogja tudni megállapítani, hiszen ha terhes is vagy akkor nagyon korai szakaszban lehetsz.

De szurkolok neked. Majd írd meg mi lett. Bár én megvártam volna a mensinek az idejét csak utána jelentkeztem volna be orvoshoz, mert lehet, hogy csak megjönni készül.

2012. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, aztán mi lett a dologbol? Baba?
2013. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!