Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan teszteljek? Életem...

Hogyan teszteljek? Életem első tesztelése lesz nemsoká.

Figyelt kérdés

Hogy csináljam? Tartsam a vizeletem alá, vagy gyűjtsem össze valamilyen üvegbe, és rakjam bele a tesztet? Hogy biztosabb? Ti hogy csináltátok? Ugye van hozzá használati utasítás?:$


Bocsi a sok kérdésért, de ideges vagyok, még nem terveztük a babát, és rosszban vagyunk párommal.. :(


2009. aug. 15. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
gravi HCG teszt nekem ez vált be mindkét terhességemnél. majd írj mi lett..
2009. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak jövőhét közepe után tesztelek, akkor kéne megjönnie a menzimnek
2009. aug. 15. 21:53
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem jó baradig egy hajlakkos üveg kupakja volt. :-) Aztán beszereztem gyógyszertárban egy vizeletgyűjtő steril edényt. 70 Ft-ba került.


Mielőtt tesztelsz, legkésőbb előtte levő este vedd ki a használati utasítást, és olvasd el alaposan. Pontosan leírják benne, hogy mit, hogyan csinálj. Nem szerensés, ha a vécén szerencsétlenkedsz a használati utasítással, miközben a család ott toporog a másik oldalon.


Van 50-es, 25-ös, 20-as és 10-es érzékenységű. A 10-es a legérzékenyebb, ha van ilyen a gyógyszertárban, ilyet kérj.


Reggeli első vizeletből tesztelj.

2009. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szia ird meg mi lett.

32

2009. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tájékoztató van mindegyikhez. Jaj nagyon szorítok érted hogy ne legyen semmi gond. Majd írd meg mi lett.
2009. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia:

10-es érzékenységű pl a walentin, a Qupido.

Szorítok én is...

2009. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!