Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mikortól számítsam a...

Most mikortól számítsam a ciklust? Melyik számít a mensi első napjának, és mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban 7én kellett volna megjönnie.7-én és 8-án volt is kis rózsaszínes folyás, de csak 9-én indult meg igazán a dolog.Most akkor 7-e, vagy 9-e számít a menzsesz első napjának?Csak kicsit izgulok, hátha össze jött a baba, és ha holnap vagy holnap után tesztelnék kimutatná-e már a teszt.
2009. okt. 8. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt a napot vedd alapul amikor igazán megindul,azaz 9-ét!
2009. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor most tesztelhetek , vagy inkább várjak még pár napot?
2009. okt. 8. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Elismerem, hogy ilyenkor minden perc számít a kíváncsiság szempontjából. De amúgy tök mindegy. Én 9-ét venném alapul, egyik vizsgálat sem jó, ha hamarabb van a kelleténél, de ismétlem, 2 nap semmi a 40 héthez képest.
2009. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ebben valóban igazad, van.Már van egy kisfiam, és még emlékszem a terhességre.De már nagyon vágyunk egy kistesóra, és már 8 hónapja próbálkozunk.A kisfiamra majd nem két évet vártunk, és reménykedtünk hogy mos könnyebb lesz.Ha most nem sikerült, akkor ki kell vizsgáltatunk magunkat, mert az előző terhesség elött is voltak gondok.
2009. okt. 8. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem , is 9-től számítsd, egyébként hány naposak a ciklusaud?
2009. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát most az utcsó 2-ő 30-31 napos volt.
2009. okt. 8. 11:40
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor holnap, vagy inkább ha szombaton tesztelek egyet akkor az már kimutatja ha esetleg baba van a dologban?
2009. okt. 8. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:

én lehet hogy tesztelnék holnap reggel, de ha negatív akkor hétfőn is újabb teszt..:-))))))

Írd meg légyszíves mi lett!

2009. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma még nem mertem tesztelni,de nem is jött meg, úgyhogy holnap reggel tuti megcsinálom,és majd megírom az eredményt.

És mégegyszer köszi a válaszokat. :)

2009. okt. 9. 18:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Na ma reggel megcsináltam.Hát sajna negatív lett.Pontosabban egy iszonyatosan halvány csík látszik, igazából, ha nagyon akarom, látom, ha nem akaro nem látom.A párom azt mondta ő nem látja.De a hőm egyenlőre fent van.Ha nem jön meg Hétfőig, akkor Kedden csinálok még egy tesztet.
2009. okt. 10. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!