Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan teszteljek? Életem...

Hogyan teszteljek? Életem első tesztelése lesz nemsoká.

Figyelt kérdés

Hogy csináljam? Tartsam a vizeletem alá, vagy gyűjtsem össze valamilyen üvegbe, és rakjam bele a tesztet? Hogy biztosabb? Ti hogy csináltátok? Ugye van hozzá használati utasítás?:$


Bocsi a sok kérdésért, de ideges vagyok, még nem terveztük a babát, és rosszban vagyunk párommal.. :(


2009. aug. 15. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jobb, ha begyűjtöd a vizeletet és beletartod. Van amelyikhez van külön cseppentő is. Mindegyikhez van tájékoztató!
2009. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Több féle van.Van amihez van egy pipetta,ahhoz üvegbe kell és azzal felszippantani.Van olyan is,amit a vizelet sugárba kell tartani.Nyugi.Részletes,és teljesen érthető használati utasítás van,minden fajtában!
2009. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem igazán szeretném, ha anyukámék tudnának róla.. És érdekes lenne, ha felvinnék valamilyen befőttesüveget vagy ilyesmit..


+1 kérdés :$ milyen tesztet vegyek, ami elég érzékeny?

2009. aug. 15. 21:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Bármelyik teszt jó. De ha kimondottan érzékenyt szertnél, kérj olyat a gyógyszerésztől

A téjékoztató egyértelmű, olvasd el és reggeli első vizelet a legbiztosabb.

Remélem nem vgy babás, szavidból ítélve még szüleiddel élsz, nem vagy valami idős és a kapcsolatod sem stabil!

Jobb lenne megfelelően védekezni!

2009. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

17 vagyok...

Úgy néz ki, párommal szakítunk.. Nekem elegem lett abból, hogy ő nem képes gumit húzni, én meg nem szedhetek fogamzásgátlót, ezért engem hibáztatott!... :(

De ha baba lenne, tuti megtartanám. Nem szeretnék gyilkos lenni.

2009. aug. 15. 21:05
 6/16 anonim ***** válasza:
A Gabriell elég érzékeny,de a gyógyszerész biztosan segít.Amúgy,ha jó korán felkelsz és megcsinálod,nem hiszem,hogy észreveszik.Nem kell ahhoz befőttes üveg,jó a műanyag pohár is.Ha végképp nem megy,akkor meg kérj kifejezetten olyat a gyógyszertárban,amit a vizeletsugárba kell tartani.
2009. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek :)

Juj, izgulok, hogy mi lesz.. :)

2009. aug. 15. 21:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sem akartam annó, hogy szüleim megtudják, ezért fogtam egy félliteres üveget, levágtam a tetejét, és abba pisiltem. Gabriell-t vettem, abban volt pipetta is, amivel csöppentettem a tesztre. Nem túl drága, viszont megbízható. És a tájékoztató nagyonrészletes, teljesen jól elboldogultam vele 17 éves koromban. Remélem negatív lesz, sok sikert!
2009. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2009. aug. 15. 21:13
 10/16 anonim válasza:
Ird meg,hogy mi az eredmény.
2009. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!