Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már babóca?...

Mara Acoma kérdése:

Szerintetek ez már babóca? Még nem akarok tesztelni.

Figyelt kérdés

okt.19-én volt utolsó mensi, szabályos 28 naposak a ciklusaim. Tudtommal peteérésem nem nagyon van, már másfél éve próbálkozunk,voltunk egy rakás kivizsgáláson. Hőgörbét vezettem egy darabig, de 2 hónapja abbahagytam, mert meguntunk az örökös görcsölést és időre szexelést.


3 napja állandó éhségérzet, fáj a derekam, mint ha meg akarna jönni, óriási cickóim lettek. Ezek minden hónapban megvannak mensikor, de csak az első nap amikor megjön. (kivéve az éhségérzetet) Szóval van remény szerintetek? 16-án nem vártam, de gondolom +- 2-3 nap még nem jelent semmit.

Tesztet még nem akarok, kicsit parázok az eredménytől.

Ja és még annyit, hogy ebben a hónapban kijött az arcomon egy csomó pati és tiszta zsír a hajam már 2-3 nap után. Valamint folyamatosan olyan szagokat érzek, amiket már nem.

Pl. a szomszédban van 4 macska és a falon keresztül érzem a macskapisi szagot a szobánkban. A párom csak legyint, hogy beképzelem, pedig nagyon csípi az orrom.



2012. nov. 19. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bocs,hogy ezt írom:

Tesztelni nem akarsz,pedig az egyértelműen megmutatná? Tőlünk pedig tippre kérdezed mi van?

Az alapján amiket leírtál lehetsz babás,de a szervezetünk meg is tréfálhat minket...

50-50%


Én biztos nem kínoznám magam tovább,hanem a végére járnék.

2012. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csinálj nyugodtan egy tesztet!

Szorítok!

2012. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jobb a biztos válasz, mint bizonytalanságban izgulni. Szerintem.

Tesztelj!

Nagyon szorítok!

(A szagérzékenység nálam is az első tünetek között szokott lenni, már az esedékes vérzést megelőzően)

2012. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem utoljára oktober 20 volt a menzim és most van 2 pozi tesztem:)TESZTELJ:)
2012. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kisebb csalódás az amikor megjön, mint ha tesztelsz egy negatívat és nem reménykedve várod tovább hogy hátha nem jön meg, hanem tudod hogy csak késik!

Egyébként ha védekezés nélkül szexeltél 50-50 szerintem is, de nem a tünetek miatt. Tünetekre alapozni nem szabad, mivel szeretnél babát, ezeket be is képzelheted, vagy csak jobban figyeled magad ilyenkor és ezek a tünetek alapból is meg lehetnek. Megy a drukk egyébként!

2012. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Babonából nem akarok még tesztelni. Eddig minden hónapban, ha 1-2 napot késett, tesztet csináltam, negatív lett és még aznap meg is jött. Szeretnék várni most vele, hátha. Addig is reménykedem:)
2012. nov. 19. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészről megértem, másrészről attól hogy nem tesztelsz nem leszel "terhesebb", meg attól sem "kevésbé terhes", hogy tesztelsz.

No de Te tudod.

Viszont mi meg nem vagyunk jósok... :D

2012. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is kell jósolni, elég ha bíztattok :DDD

Valamiért úgy érzem, hogy ez már tényleg baba. Lehet, hogy nem bírom tovább és holnap elbuszozok a városba tesztet venni (itt nincs gyógyszertár):)

2012. nov. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!