Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napon már megéri tesztelni,...

14 napon már megéri tesztelni, ha biztosra akarok menni?

Figyelt kérdés

A ciklusom sajnos (gondolom) nem szabályos. Az előző 29 napos volt, de előtt nem néztem, bár már fél éve elhagytam a gyógyszert! Azért írom,hogy gondolom,hogy nem szabályos,mert most már a 31. napon vagyok és még semmi. Persze ez még nem jelent késést,mert lehet,hogy most szimplán 31-32 napos lesz a ciklusom!

A hőmet csupán nyolcszor mértem, de eléggé ugrálós volt. Volt 36,7, 36,8, 37 tegnap 36,7, ma 36,6. Azt tudom,hogy ha esik,akkor mensit jelez, azt viszont nem,hogy így lehet-e ezt alapul venni. Mármint úgy,hogy nem az elejétől mérem.

A lényeg,hogy elvileg 5-én volt pé-m, a szurkákból gondolom, meg kb. akkor is kellene lennie. Együtt is voltunk. Nem tudom mikor kellene tesztelnem. Várjak még, vagy ne! Tüneteim egész múlthéten voltak, de hát az még nem biztos,hogy attól. Ma van 14 dpo-m!

hosszú lett bocsi


2010. okt. 18. 11:58
 1/4 Nikolett85 ***** válasza:
Szerintem igen, nekem a 14dpon mar volt egy halvany pozi tesztem!
2010. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Holnap reggel próbálkozz.
2010. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha minden ennyire bizonytalan, akkor ne tesztelj még, várj néhány napot, pláne meg, ha hő is így ingadozik és most lefele tart (feltéve, hogy szabályosan méred, ugyanakkor ébredés után).

Hidd el, ha az a babóka ott van, akkor úgy is ott van, ha te három nappal később tudod meg. Ez a sok előre tesztelgetés pedig idővel megőríti az embert. Türelem, sok sikert !!

2010. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát reggel mérem, felkelés előtt, de nem mindig ugyanabban az időpontban. Volt amikor hajnalban mértem 3/4 5 körül, volt amikor fél 7-kor. Ez ilyen sokat számítana? Nem az a lényeg,hogy ne keljünk fel?

Hát lehet,hogy várok még két napot, ha nem jön meg tesztelek!

Egyébként én is arra gondoltam,hogy megjön,ha már esett a hőm, de sem tegnap, sem ma nem érzek semmit. Ez a furcsa,hogy eddig mensis tünetek voltak, mégsem jött meg,most meg semmi. A hasam alja szurkálgat csak egy kicsit.

Csak azért kérdezem,mert én is úgy tudom,hogy a 14 napon már illene kimutatnia.

2010. okt. 18. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!