Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea okozhat mellnagyo...

Palástfű tea okozhat mellnagyobbodást vagy lehet hogy most sikerült? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ovulációtól iszom a palástfű teát. Az ovulációm után 4-5 nappal el kezdtek duzzadni a melleim és azóta is szép méretesek. 3 nap múlva nem várom. Vajon ez a palástfű tea mellékhatása lenne?
2009. aug. 15. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
...Vagy terhes vagy és attól duzzadtak meg a melleid! :D
2009. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A próféta szóljon belőled:))
2009. aug. 15. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Palástfű ilyet nem okoz.

Reméljük már a baba rumlizik veled.:)

2009. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó lenne. Ez a 8. hónap, hogy próbálkozunk és egyben az első palástfüves. Keddre nem várom, ha már ilyen korán voltak tüneteim, tesztelhetnék egyet mondjuk holnap vagy holnapután? Szerintetek?
2009. aug. 15. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztelni éppen tesztelhetsz, de nem biztos, hogy a valós eredményt fogja mutatni. Ha esetleg nega, még ne kenődj el, ha kedden se jön+, tesztelj később is. Én 1 hét után teszteltem, bár nem is hittem, hogy sikerülhet, csak már idegesített, hogy állandó készenlétben álltam, hogy majd csak +jön. Olyan + lett néhány másodpercen belül, hogy csak na. Hát, alig bírtam magammal a boldogságtól. Szóval érdemes a nemvárt után pár napot várni.
2009. aug. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy igazad van. Legkorábban szerdán tesztelek:)

Köszönöm a válaszokat.

2009. aug. 16. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!