Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 héttel volt egy abortuszom....

6 héttel volt egy abortuszom. Azt mondta a dokim, hogy 4-5 hét en belül meg kéne jönni a mensimnek. De semmi. Lehet, hogy megint babát várok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 06:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Remélem kérdező, úgy elintéznek, a köv. abortuszon, hogy a büdös életben nem lehet majd gyereked!
2012. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Öööö, azért azt jó lenne tudni, hogy ez most missed ab és amúgy szeretnétek babát vagy tényleg arról van szó, hogy egy nem kívánt terhesség megszakítása után megint ez fog következni, mert a kedves kérdező nem tanul semmiből?
2012. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
a kerdezö vagyok,figyu mar nekem muszaj volt elvettetnem nem jó kedvemböl tettem ha mar valami.
2012. nov. 15. 09:07
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

És utána még képes voltál úgy szexelni, hogy megint ez legyen a vége?

NOOOOORMÁLIS VAGY???? Szerintem nem.

2012. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Még azt mondja FIGYU besza*ás. :) Nem azt bíráljuk, hogy a mostani abortuszod miért történt. Bárkivel előfordulhat, hogy becsúszik, vagy nem védekezik és összejön a baba! Erre azt lehet mondani, hogy ha EGYSZER abortuszra kényszerül valaki, akkor azt mondom rendben van, hibázott, tanul belőle, IGYEKSZIK ELKERÜLNI EGY KÖVETKEZŐT! De ne haragudj már, ha ezt a gyereket muszáj volt elvetetned miért nem figyeltél oda jobban, ráadásul 6 héten belül felmerül annak a lehetősége, hogy egy újabb gyereket készülsz elvetetni, hát ne haragudj de ez akkora felelőtlenség, hogy hihetetlen. Nehogy már még Neked álljon feljebb! Igaza van egy előttem írónak ... Bérletet nem akarsz váltani a kórház egy napos műtéti részlegére??


Nem ítélkezni akarok én, de tényleg ez akkora gyerekes, felelőtlen viselkedésre vall, vagy csak nem fogod fel, hogy emberi életekkel játszadozol? Ahh..Minek is mondjam, úgysem fogod fel!

2012. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem fogja fel, túl sötét szegényke.
2012. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!