Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 héttel volt egy abortuszom....

6 héttel volt egy abortuszom. Azt mondta a dokim, hogy 4-5 hét en belül meg kéne jönni a mensimnek. De semmi. Lehet, hogy megint babát várok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 06:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha azóta is volt szexuális kapcsolatod anélkül, hogy védekeztetek volna, akkor lehetséges igen. De nehogy azt mondd, hogy egy abortusz után sem voltál képes kivárni a kötelező 6 hetet mert falnak megyek!
2012. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab -om . Nekem egy jó hírű orvos azt mondta,hogy ha elmúlik a vérzés akkor lehet szexuális életet élni. nekem sem jött meg 5 hétig. Csináltam tesztet és pozitív lett
2012. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%

kedves első!

Nyugodtan menj a falnak,biztos sokan örülnének neki. Ennél h......b már nem lehetsz

2012. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én ennél hülyébb??? ÉN vagyok a hülye? Nem én kérdezem egy abortusz után 6 héttel!!! hogy vajon megint terhes vagyok?(biztos nem alaptalanul) Én úgy vélem, hogy az a hülye, aki 6 héttel abortusz után esélyt ad egy következő abortusznak. Ezzel a falnak menéssel csupán a felháborodásomat próbáltam jelezni! Nem tudom mégis mi ezen olyan, ami miatt engem hülyének titulálsz...
2012. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Elsőnek igaza van! Az abortusz után 6 hétig nem lehet nemi életet élni, a kérdező meg fél hogy megint terhes? Agyrém.
2012. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező! Lehet! ÉS próbálj bérletet szerezni a kórházban abortusz sorozatra! Lehet, hogy az ötödiket már féláron csinálják!


Egysejtű..

2012. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen felelőtlenség láttán csak az jut eszembe, hogy mennyi de mennyi embernek nem jön össze a baba pedig szeretnék nagyon... évekig próbálkoznak, végig mennek egy csomó mindenen és mégsem... és vannak akik sorba mennek abortuszra, mert totál felelőtlenek...ezt borzalmasan szörnyűnek találom és felháborít! A terhességet meg lehet előzni, ha nem akarják sokféle módon...persze, van, hogy hiba csúszik a gépezetbe, de ha már egyszer becsúszott, miért nem lehet jobban vigyázni?
2012. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Még megjöhet, de jobb, ha csinálsz egy tesztet. Ez azért tényleg durva, hogy alapból az első vérzésig mellőzni kellett volna a szexet, de hogy még nem is védekeztetek...no komment.
2012. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
6os vagyok, azt már nem is említettem, hogy mi meg másfél éve kínlódunk, hogy összejöjjön a baba, ilyen kis agyzsugorodottaknak meg simán összejön...
2012. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Bakker. Ha igen, akkor remélem ha megint abortuszra mész, akkor úgy elromlik vmi, hogy ha majd szeretnéd, akkor se jön össze. Tudom, nem ez volt a kérdés, de szívesen leköpnélek, pedig nem szokásom az ilyesmi.


Ja, van 2 bébim, bár csak az egyiket terveztük. Ez elég lecke volt, hogy nem bízzuk magunkat a véletlenre soha többé! És nyilván nem tenném egymás mellé a kiszippantott magzatot meg a boldog kisbabát... Magamat se dícsértem agyon, de az ilyen szintű barbár ostobaság most kiverte a biztosítékot, elnézést!

2012. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!