Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie a mensimn...

Ma kellene megjönnie a mensimnek, milyen a görbém?

Figyelt kérdés

Igazából már nem is tudom hogy mikor kellene megjönnie mert olyan furcsa most a görbém.Lehet hogy nem is volt ovum,vagy ha volt akkor nem középidőben volt? Nem tudom mi lehetett az a hőesés a 21.napon,lehet hogy akkor volt? Éreztem a 13 cn-on szurkálást a bal petefészkemnél meg volt egy kevés tojcsis nyák de nem annyi mint máskor szokott lehet hogy akkor nem sikerült az ovu,csak később? Még szoptatom 13 hós babámat és megszakítással "védekezünk"!

[link]


2012. máj. 2. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kevés az adat, de eszerint valószínűleg nem volt peteérésed. Érdemes lenne egész hónapban mérni, úgy lesz értékelhető.
2012. máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden nap kirakod a görbéd hogy megjön-e...Honnan tudjuk?

Először is,hány naposak a ciklusaid?Rendszeresek-e?(még szoptatsz)Mikor szexeltetek?Nagyon hiányos a görbéd,semmit sem ér!

Az a hőleesés bármi lehet,de nem mondanám leesésnek mert még jóval az alap felett van!

Pé-det,hogy mikor volt,vagy hogy volt-e egyáltalán senki sem fogja megmondani,mert nem méred a hődet,nem hogy rendesen hanem sehogy szinte!Hol méred?Egy időben?

Csinálj egy tesztet ha úgy érzed hogy van értelme!

Amúgy szerintem volt peteérésed mert fent van a hőd,de hogy mikor és ahhoz képest most hogy állsz,nem lehet megmondani!

Ez a hőgörbézés arra jó ha folyamatosan csinálod,minden nap és legalább 3 hónapig!Így megnézheted hogy milyenek a ciklusaid,hogy alakul a peteérésed,mire hogy reagál a tested!Ebből az össze-visszaságból NINCS értekelhető eredmény még ha még 42szer teszed is ki ezt a kérdést!

Én még azért várnék egy két napot a tesztel!

2012. máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kedves második válaszoló,szerintem ez az oldal azért van hogy kérdezzünk!
2012. máj. 2. 07:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ebből sajnos semmit sem tudok megállapítani. Nem látom az alapot, és nem tudni rólad semmit sem. Milyen hosszú egy ciklusod? Mikor szokott lenni az átlagos peteérési időd? Miért nem mérted hetekig a hőd? Most szép az a 37 közeli hő, de ha 36.8 az alapod, akkor....? Mivel ezt nem tudjuk, én nem tudok mit mondani. Görbe... Vagy lesz valami, vagy nem.
2012. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem görbe!

Ha vezetnéd minden nap, talán lehetne értelmes választ is adni a kérdésedre!

Próbáld meg minden nap normálisan lejegyezni a hődet, és akkor talán más is tud segíteni neked...

2012. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!