Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Más is tapaszt...

Mitől lehet ez? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Csak kedden kell mejönnie, de már két napja van egy barna folyásom. (nagyon kevés) Ez lehet valami fertőzés, mert voltam a Balatonban múlt héten többször is. Gondolom, ha valaki terhes annak, nincs ilyen...
2009. aug. 14. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez egy általános női probléma, nagyon gyakori. Egyáltalán nem természetes de nem is minden esetben drámai probléma. Lehet, hogy hormonális gond van a háttérben. Mindenképpen mond el az orvosodnak, főleg ha nyugtalanító a mértéke. Ezt tudják orvosolni.

A nagynéném pl. 30 éves kora után így menstruált és sem őt sem az orvosát nem érdekelte. Nem azt mondom, hogy ő a referenciaanyag, mert én a végére járnék...de soha semmi baja nem volt, a teherbeeséssel sem.

2009. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért furcsa, mert még nem volt ilyen nekem soha. És görcsöm sincs és a hőm is elég magas, mert pár napja még 36 volt ma meg 36,7. Azért nem igazán értem ezt.

Köszönöm a válaszod.

2009. aug. 14. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát mit mondjak, nekem a kisfiam így jelentkezett be a várt mensi előtt 4-5 nappal. Aztán elmúlt.

Hát inkább sárgás lenne és viszketne is egy kicsit ha fertőzés féleség lenne, barnás általában hormonális eredetű , de érdemes lenne egy orvost felkeresni!

2009. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát még azért várok jövőhétig, amikor is meg kell jönnie. Teszteltem de negatív lett. :((((
2009. aug. 14. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Korán teszteltél. Nem kell elkenődni a mens. előtt egy héttel.

De a vérzésed rendbe kell szedni, úgy több az esélyed. (ha még nem vagy terhes:)

2009. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jövőhéten biztos ki fog derülni, mi is a helyzet. Remény mindig van!!!
2009. aug. 15. 11:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. :(
2009. aug. 17. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!