Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is tapasztalt már ilyet?...

Más is tapasztalt már ilyet? Úgymond álterhes volt?

Figyelt kérdés
Csak megosztanám Veletek a történetem. Második babóról lenne szó. Okt. 22-én menstruáltam utoljára. Múlthéten csináltam egy X-epil tesztet, amin két csík volt. Szombaton csináltam egy Facelle tesztet, szintén két csík, bár ez kicsit halványabb volt. (du. vizeletből). Produkáltam minden tünetet. Mivelhogy volt már egy terhességem, gondoltam ez is az. Szerdán azonban megjött a vérzésem, voltam orvosnál is, de nem látott semmit. Hétfőn is megyek, hátha.... de szerintem ezek után sem lesz semmi. Mondta, hogy Ők ezt kémiai terhességnek hívják. A vizeletben egy kisebb mennyiségű HCG-t is érzékelt a teszt. Szóval, volt nincs. Próbálkozunk tovább. Más is járt így? Ja, amúgy minden mást kizárt a Dr, tehát nincs baj.
2010. nov. 18. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tényleg terhes voltál, de valamiért nem maradt meg a baba?
2010. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg elment a baba. Ez kémiai terhesség, ahogy a doki is mondta, és az nem egyenlő az álterhességgel. Aki álterhes, ott nincs baba, csak beképzeli, hogy van.
2010. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Álterhesség szerintem nem lehetett, mert azért a két csíkot tudatalattival nem lehet befolyásolni.Valószínűleg nem maradt meg.....Sajnálom.
2010. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valahol én is ezt gondoltam, de nem is volt semmi görcsöm, meg darabos vérzésem. Vagy nem mindíg jár ilyen tünetekkel? Viszont, most hogy megvan a vérzésem, minden "érzésem" megszünt. (csak annyi, hogy nem úgy mentstruálok, mint szoktam. Kevesebb.) Na mindegy, sajna ez történt. Hétfőn megyek ultrahangra, de szerintem nem sok minden lesz ott. Azért köszönöm a gyors válaszokat.
2010. nov. 18. 14:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a Dr. Úr is mondta, hogy a vérzés se olyan vészes, de ha terhes lennék, lenne ott egy üres petezsák, nemde? Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 18. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Még olyan korai terhesség volt, hogy ilyenkor nem okoz nagy fájdalmat, görcsöket, ha elmegy.
2010. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!