Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszttel ki járt...

Clearblue teszttel ki járt úgy, hogy időn túl lett hajszálvékonyan, és halványan, de jól láthatóan +, és valóban terhes volt? Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Már egy hete késik. Tegnap teszteltem Clearblue-val és amíg néztem nem láttam rajta semmit, ma reggel elővettem, mondom "hátha" és nagyon vékonyan, halványan, de mondom, jól láthatóan ott a terhességet jelző csík.
2009. aug. 14. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

én sajnos még nem voltam ugy hogy lett volna második csikom, de ha halváyan megjelent és nem szürke mint egy szellem csik akkor baba lehet,

én ugyanezzel a teszttel 2 nap mulva megismételném. nagyo szurkolok

32

2009. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Ma teszteltem délután és rögtön nem láttam második csíkot, egy fél óra múlva megnéztem és ott volt! Nem tudom hogy ez most szellemcsík vagy tényleg baba.
2009. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Tesztelsz újra? Hanyadik napon csináltad a tesztet?

Vannak egyéb tüneteid?

2009. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
Tudtommal (s az itt olvasottak alapján) a terhességi teszt fals eredményt mutat pl már fél óra után... Csinálj még egy tesztet s ne várj órákat, egy napot.
2009. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha már egy hetet késik a mensid, akkor annak a csíknak már totál erősnek kellene lennie. :( Vagy később volt peteérésed.

Akkor hidd el, hogyha csinálsz holnap reggel is egyet, vagy két nap múlva egyet, és az sokkal erősebb.

Minden jót!

2009. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem volt olyan, hogy teszteléskor negatív, másnap viszont megjelent a pozitív csík. De úgy, hogy ha megnézed a Clearblue-nál egy csík 3 db vékony csíkból áll. Nekem a 3 vékony csíkból az egyik megjelent, így úgy tűnt mintha pozitív lenne. De sajnos később kiderült hogy ez negatív. :( Én azért drukkolok neked!
2009. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
2. válaszoló vagyok. Én ma teszteltem újra és sajnos neg. ugyanaz a típus. Neked mutat vmit?
2009. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

próbáljátok több fajta teszttel, ne ugyan azzal!!

sok szerencsét

2009. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 10 percen belül egyik teszt sem mutat jó eredményt. Ugyanakkor valami miatt csak megjelent a második csík is (ami nem lehet véletlen) Szóval szerintem csinálj még egy tesztet reggeli első vizeletből, de csak azt vedd biztosra ami időn belül (10 perc) jelenik meg. Nagyon remélem, hogy babás vagy! Szurkolok nagyon! Amúgy van akinek még 10 nap késésnél sem termel sok terhes hormont a teste és ezért jelez halványan a teszt! Én nem adnám fel a reményt a helyedben!
2009. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én most szintén így jártam...

Igaz, nem reggeli teszt, de azt sem tudom, hogy ma, vagy holnap (nem) kellenne megjönnie...

Holnap reggel csinálok egy másik fajtát is.

Ha pozi, akkor megírom!

Te teszteltél azóta? Mi lett?

2009. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!