Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség, ti mit tennétek,...

Segítség, ti mit tennétek, megtartanátok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal.

Fogamzásgátló mellett terhes lettem, 2 szemet kihagytam. 7 éve szedem a gyógyszert, ez idő alatt volt már hogy kihagytam pár szemet, és nem lett semmi, így most se gyanakodtam, de nem jött meg, teszteltem és pozitív lett.

A párom még nem tudja, félek mit szólna, mert ő ezt későbbre tervezte, viszont ha már így alakult én szeretném megtartani.

Jelenleg külön élünk. Nekem van egy lakásom, ami még nincs teljesen berendezve, így félig ott lakok, félig anyukámnál.

Anyukám a kezdettől ellenzi a kapcsolatunkat, mert előtte egy olyan valakivel jártam aki neki szimpatikusabb volt. Ráadásul szerinte csak orvos lehet a férjem... Azt monda édesanyám, hogyha terhes lennék "kinyírna" és utálná az unokáját... ez engem nagyon megbántott. De még senki sem tudja, hogy terhes vagyok csak én.

Nekem még nincs munkahelyem, a párom havi 120-at keres. Nem tudom, hogy ez elég lenne-e nekünk a megélhetésre. A lakásomban a rezsi 40-50ből jön ki havonta.

Szeretném megtartani, de sajnos ha a párom ebben nem támogat, akkor nincs mit tenni:(

Anyukámnak pedig csak a 12 hét után mondanám el, persze tudom hogy jól le fog ordatíni és össze fog velem veszni:( Nagyon ellenséges e téren. Szerinte akinek nincs 2-3 diplomája az nem is ember, ezért is utálja a páromat.

Ti mit tennétek a helyemben, feltéve ha a párom is támogatna?


2009. aug. 13. 10:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na történt valami azóta?:)
2010. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg a barátoddal anyukádtól ne fél mert szerintem úgy is szeretné ha meg nem akkor nagyon rossz szíve van!
2010. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!