Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe: Szerintetek lesz még...

Hőgörbe: Szerintetek lesz még ovulációm, mert minden tünet meg van, csak a hőm lapos?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 6. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy holnap felugrik.

Én ma biztos akcióznék.

2012. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is de a párom tegnap azt mondta már elég a sexből :-(, borzalmas lehet velem a sex ha ennyire nehezére esik. Én nem is értem, most akkor nem akar kistesót, ezidáig olyan lelkes volt. Bár tegnap nehéz napja volt, bocsánatot is kért, reggel jött is volna, de annyira megbántott este, hogy képtelen voltam sexelni. most akkor én vagyok a hülye mert minden esélyt elrontok. tudom. szerintetek nincs valami hormonbajom? minden hónapban más a görbém, már ebbe is belebolondulok. köszi a válaszokat, nincs akivel megbeszélhetném ezt...
2012. nov. 6. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a köztes vér tűnik furcsának, de a lehetséges okokat nem tudnám megmondani, ehhez inkább orvos kell.
2012. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!