Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tart valaki 10 dpo körül, és...

Tart valaki 10 dpo körül, és most hétvégére nem várja? Hogy vagytok éreztek valamit, van tünet, jel ami arra utal hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Én azon kívűl hogy mindjárt megjön érzésem van hétfő óta,és talán gyakrabb pisilés mást nem érzek.Múlt hónapba 9-10 dpo-nál barnázás,és 11-12 dpo olyan érzékeny volt a mellem a melltartót alig bírtam elviselni magamon.Aztán sajna a barnázás nem múlt és megjött.Ja meg volt hő hullám,ájulás érzet.Ott tuti elkezdődött valami,csak nem fejeződött be úgy hogy terhesség legyen .Akkor bennem volt az az érzés hogy tuti sikerült.Most nem érzem ezt.

Tudom türelem mert valakinem csak az a jel hogy nem jön meg.Azért reménykedek hogy lesz zebrás teszt,és nem jön meg.Nektek is zebrázodást.


2012. okt. 31. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 5-ère nem várom!

Néha megjön érzésem van de enyhébb és kevesebbszer, mint szokott.Meg a honomaljánál fájdogál (mensi elött szokott). :(

Drukk! :)

2012. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, én is 10. dpo-n járok...2. próbálkozós hónap...én írtam ki azt a kérdést,hogy a 22. ciklusnapomon kis vérpötty, majd 23: kis barna kis vérezgetés, 24, tehát 10.dpo ma van és nagyon enyhén vérezgetek...nagyon el vagyok keseredve mert nem tudom mi ez, sose volt ilyen...igaz, hogy csak most kezdtük nem rég a próbálkozást, de nem valami jók az előjelek...nagyon drukkolok neked!
2012. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Èn is 3-4.e körűl nem várom. Nekem pár napja majd szétdzrranak a melleim. Sokat eszek. Nyilalgat ma òta a bal petefészkem környèke, krémes folyás. Hőm 37.0. Szorítok mindenkiért! :-)
2012. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Sziasztok!Szerintem ilyeneken ne agyaljatok.Majd alakul ahogy alakulnia kell.
2012. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakozom, bár hasonló kérdést írtam ki de maradok itt. Nekem 1,5éve telnek a hónapok és a kudarcok. Általában 28-32 naposak a ciklusaim. Elvileg hétvége és jövő hét eleje a nem várt ideje. Bevallom kicsit el vagyok keseredve mert nekem inkább olyan tüneteim vannak, mint amikor megszokott jönni. Szóval nagy reményeket nem keltek magamba. Túlságosan akarom a babát, de lelkiĺeg nem nagyon bírom már. Talán bele kéne törődnöm, h.nem jön össze. Judit
2013. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt jól benéztem. Most nézem a dátumot. Azért ha valaki van itt írjon. Judit
2013. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi vagyok, Judit, hogy mi a helyzet így jópár évvel később!

Én ma vagyok 10. dpo-n.

2019. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!