Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n van valaki? ha igen...

11. dpo-n van valaki? ha igen nektek tünet vagy hő stb

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 15:18
 1/6 anonim válasza:

én is a 11. dpo-n vagyok! Hát nekem ee

bben a hónapban érdekesre sikerült a görbém! 25. nap volt peteérésem és ma vagyok a 36. napon! Átlagosan 29 napra szokott megjönni, nemtudom mi történhetett! Hát én nem érzek még semmit. Talán annyi hogy picit fáj a mellbimbóm de csak ha nagyon odafigyelek rá. A hőm az 36,9 ! És neked van valami tünet?

2012. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia!tegnap este.nagyon benyilalt a bal petefeszkembe...akkor.megijedtem mert nagyon erős szùrást éreztem! pár napja érzékeny a mellbimbòm de csak ha hozzáérek...általában csak fürdéskor..viszont kb 2-3 napja duzzadtak a melleim...es mára már elkezdtek fájni...de a bal mellem jobban
2012. okt. 29. 15:57
 3/6 A kérdező kommentje:

hőm ma 37 volt .tegnap 37,1

tegnap előtt 36,8 azelőtt 37

mikor tesztelsz?

folyásom az szinte nincs is....minimális krémes de olyan minimàlis hogy inkâbb semmi

2012. okt. 29. 15:59
 4/6 anonim válasza:
Hát szerintem majd 16.dpon tersztelek. Mára annyit változott nekem a helyzet hogy nagyon sok a savam, ja és nekem is eléggé szúr a hasam.
2012. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia!én hétvégére nem várom...nekem csak a melleim fájnak...én kb szombaton tesztelek majd
2012. okt. 31. 11:18
 6/6 anonim válasza:

Szia! Megint én :)

Nekem holnapm kéne megjönnie! Holnapután csinálok tesztet ha nem jön meg

2012. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!