Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hétvégére nem várja hogy...

Aki hétvégére nem várja hogy érzi magát? Valami tünet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok itt a hőemelkedésre, hasszurkákra, enyhe görcsökre, émelygésre, esetleg folyásra stb.
2009. okt. 14. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

ÉN szombatra NEM várom.Hogyan érzem magam?Hát lelkileg tiszta depis vagyok,ma csináltam tesztet, és - lett.Utána néztem és elméletileg még nem is lehetne pozi, mert a 11. dpo napon vagyok.

Van mensi szerű fájdalmam, petefészek-szúrka, derékfájás, mellfeszülés, és mintha sötétebb is lenne.Nagyon gyakran kell pisilnem.

Nagyon vágyom egy babára, egyet már elvesztettem.

Probálok pozitivan állni a dolgokhoz, de egyre nehezebb.

Remélem,hogy nem jön meg és 2-3 nap mulva pozi lesz a teszt.:)

Neked sok sikert kivánok!

Szép napot

2009. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp érzem magam. + émelygés egész nap. Nem tudom mi lesz belőle, már 8 hónapja próbálkozunk, de idáig semmi. Ti hogy vagytok ezzel? Szép napot neked is!
2009. okt. 14. 13:43
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, és van valamilyen folyásod?
2009. okt. 14. 13:43
 4/20 anonim ***** válasza:

Az émelygés tegnap este kezdődött nálam is.

Olyan fura a gyomrom is.

Semmi folyásom sincs.Nem tudom ez jó, vagy rossz.

Nagyon rossz ez a helyzet, már vagy 5 napja azt álmodom, hogy babám van.

2009. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én állandóan pisilek, szárad a bőröm, sose szokott és olyan furcsán tompán fáj a hasam alja! Émelyegni nem és a mellem sem fáj, tegnapig fájt, de elmúlt, akkor tutti nincs baba? Megy a drukk mindenkinek!!! :D:D:D
2009. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az álmokkal én is így vagyok. 3 napja álmodom azt hogy babám van hol fiú, hol pedig lány. De álmodtam már arról is hogy a terhesség vége felé haladok... Biztos nagyon sokat agyalunk ezen, ezért már az álmainkban is ez jelenik meg. Vagy netán azt jelenti, hogy sikerült? :) Remélem igen! :)

A bőröm nekem is szárad, főleg a kézfejem, de lehet hogy csak a széltől van?

2009. okt. 14. 14:28
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is van bőrszáradás is.

Remélem azért álmodjuk ezeket, mert az a kis csoda már velünk van.:)

A másik válaszolónak: Igen, attól függetlenül még lehetsz babás, a mellfájdalom, feszülés nem egyfolytában,van azaz nem ugyan ugy érzékeljük.

2009. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A 14:04-es vagyok! Ja, meg valami mályfolt szerű is kijött az államon! Olyan szép bőröm van és feltünt, hogy ott valami barna foltok vannak! Meg mondom az arcbőröm is szárad mellé! Meg pisilés, pisilés, pisilés! Nagyon drukkolok mindenkinek!!! :D:D
2009. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lányok!

Előbb teszteltem, és halványan megjelent a második csik is!!!

Nem hiszem el, nem is merem bele élni magam, olyan furcsa!

Először nem is láttam semmit, letettem, majd mire ujra ránéztem, halványan, de ott van!!!

Holnap reggel megismétlem, kiváncsi leszek mi lesz, viszont mensi szerű fájdalmam van, nem tudom,hogy ez a baba vagy talán erőlködik a mensim.

Veletek mi ujság, hogy vagytok?

2009. okt. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

14:11-es vagyok! Nekem megjött ma reggel 29. napon. Első inszemem volt. Teljesen el vagyok keseredve...

Kérdezőnek nagyon gratula, boldog babavárást!

2009. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!