Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy bébi vagy csak...

Lehet hogy bébi vagy csak képzelödöm?

Figyelt kérdés
Okt 21.-en kihagytam egy fog.gatlot a levél 10.darabjat utana 3x vedekezes nélkül voltam a párommal. Tegnap a 19.tabit is elfelejtettem. Kb egy hete eleg sokszor van hányingerem, elpuffadok neha és állandoan fáradt vok. Ma reggel csinaltam egy tesztet de negativ. Jövöhet csüt. Kell h megjojjon a megvonasos vérzésem. Szerintetek terhes vagyok? Vagy a tegnapi kihagyas miatt az leszek? Megvonasos verses elmarad v megjön ha terhes vok?

2012. nov. 3. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Elég kicsi rá az esély, hogy terhes legyél.

Amúgy a tesztekre rá van írva, hogy az elmaradt menstruáció napján nagy valószínűséggel mutatja a valóságot. Mikor lesz még jövő csütörtök?

Ha terhes is vagy, még nem lehet teszttel kimutatni.

A mensid elmarad, ha terhes vagy.

Ezek a tünetek akkor lennének helyén valók, ha már vagy 1 hete késne a mensid. A legtöbb nő észre sem veszi a terhességet, majd csak ha kimarad a mensi. Én sem vettem észre egyszer sem, csak miután kimaradt.

2012. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha teherbe is esnél akkor is még csak a beágyazódás kezdődne annak nincs ilyen tünete.
2012. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!