Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma kellett volna megjönnie,...

Ha ma kellett volna megjönnie, de nem jött, mit fognak látni UH-n, ha sikerült esetleg a bébi?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor mész dokihoz. Ma még valószínűleg nem sokat, mert 4 hetes körül vagy (ha sikerült a baba). Én 5 hét után mentem, akkor is csak egy üres petezsák volt, két hét múlva már embrió dobogó szívvel. Én egy eredményem miatt mentem dokihoz, mondta is, hogy nagyon korai, de azért megnézi, hogy jó helyen tapadt-e meg (volt egy missed ab-om). De ha nem érzel semmit, akkor csak a 6-7 hetesen érdemes először menni, akkor már pulzálásnak is lennie kell. Tesztet csináltál már? Nekem az is az elmaradt menzi után 2 nappal lett nagyon halvány pozitív reggeli első vizeletből.
2012. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most még semmit. Majd ha 6. hetet betöltötted (az utolsó vérzéstől számítva), utána menj.
2012. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit. Egy hét múlva már esetleg petezsákot, de érdemesebb még később menni, mikor már szívpulzálás is megállapítható. De most még semmit, csak a megvastagodott méhnyálkahártyát, ami menzeszt megelőzően is ugyanúgy jellemző.
2012. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én decemberben 5nap késés után dec 12én pozitívat teszteltem és dec 23ra kaptam időpontot, sajnos elment a babám. De most várom hogy ne jöjjön meg :)
2012. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!