Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült? Ma negatívat...

Nem sikerült? Ma negatívat teszteltem második pisiből, viszont a hőm 37,4re ugrott. Eméletileg holnap kellene megjönnie, de ez a nega teszt kicsit kiábrándított.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondjuk még lehet pozitív a teszt...
2010. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Varj meg par napot, es ha nem jon meg tesztelj ujra. Ha megott, akkor se keseredj el, hamarosan osszejon, kitartas.
2010. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát.... nemtudom, amit itt olvastam, szinte mindenkienk kimutatta mnesi előt 1-2 nappal a babót.
2010. szept. 7. 15:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendeben, csak már szeretnénk egy tesót.
2010. szept. 7. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne keseredj el.Lehet később ágyazódott be.

Van azért olyan is itt aki a nem várt után 4-5-6 nappal tesztelt pozitivat és amig nem jön meg addig van remény!

Drukkolok nagyon!!

2010. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végülis addig van remény míg megnem jön.
2010. szept. 7. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj 1 hét múlva első vizeletből, az a biztos! És igen, amíg nem jön meg, addig van remény! Ezt én is szoktam mondani magamnak, csak eddig még mindig megjött sajnos, de majd csak lesz ez másképp is, remélem mielőbb.
2010. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
SZerintem sajna nem...
2010. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem biztos, hogy középidőben fogant a babám, mert a férjem külföldön dolgozott, és pont akkor volt itthon, így tudom milyen időpontból lehetett a baba, és ennek ellenére a menszi elmaradásától számított 2. napon mutatta ki a teszt. Kitartást! Szorítok!

28h km

2010. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a harmadik napon lett pozitív.
2010. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!