Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt írtak fel valakinek...

Clostyt írtak fel valakinek vetélés után? Mikortól? El vagyok keseredve. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Voltam 2 nőgyógyásznál mivel nem jött meg a havim 2 hónapja vetélés után, Először megígérte az első számú, hogy a 2. mensi után folytatja a Kaáliban kiírt hormonvizsgálatokat amelyek akkor elmaradtak a baba jövetele miatt. Most az mondta, hogy majd 1 év próbálkozás után visszatérhetünk rá. Pedig ő mondta, hogy valószínűleg nincs peteérésem mindíg. A másik az hallani sem akar arról, hogy policisztás a petefészkem. Szóval érdekelne kinek hogy alakultak a dolgai vetélés után, és írtak-e fel clostyt vagy más gyógyszert amely segítheti hogy összejöjjön a baba a hormon problémák ellenére. Nem tudom mi tévő legyek, segítene az információ abban hogy merre is induljak el. Nem tudom a Kaáliban szóban állnak-e velem újra...
2009. aug. 11. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerült a PCOS gyanúja akkor jó lenne annak utána járni. Ha tudsz keress endokrinológust, nagy valószínűséggel többet tud segíteni. A PCOS-nál a Closti nem igazán szokott megoldás lenni.
2009. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mensmentis kft- ajánlom a figyelmedbe.Menj fel a honlapukra fontos információkat tartalmaz.Ha PCO itt biztosan segítenek.
2009. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rosszul fogalmaztam, nem PCOS, "csak" PCO. Leadtam vagy 15 kilót, hogy javítsak a helyzeten, a mensim minden hónapban van talán 1x egy évben ha kimarad. Szóval gondolom ezért is sikerült 3 év után a babóca pont mikor a Kaálihoz forudultunk. Mivel nem jött meg a havim már nem tudták a hormonvizsgálatokat elvégezni.
2009. aug. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!