Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés,...

Megszakításos védekezés, (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem védekezés igazából, de írna, aki így esett teherbe.

Mi is így védekezünk (tegnap kezdtük), januárban szeretnénk babát, de már utáltuk az óvszert, és igazából, ha két hónappal korábban esnék teherbe, egyáltalán nem lenne gond.

Szóval, ki esett így teherbe?

Köszönöm a normális válaszokat!


2012. nov. 2. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 4 évig igy védekeztünk, és nem estem teherbe! Aztán egyszer csak igen :)
2012. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha a barátodnak van előváladéka, akkor simán teherbe eshetsz, ha nincs, akkor nem valószínű.
2012. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe a második babával:)
2012. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

9 év folyamatos gyógyszerszedés után úgy döntöttünk a dokimmal, hogy kicsit szüneteltetjük. Nem védekeztünk máshogyan, igaz nem terveztünk még egy babát, de, ha jött volna, akkor természetesen örültünk volna.

Egyébként 13 éves a nagyfiam.

Az első gyógyszermentes hónapban direkt figyeltem a peteérésem, abban a pár napban nem voltunk együtt a párommal. Viszont előtte igen. Én voltam felül, és jóval előtte kivette a férjem. Abban a hónapban, csak akkor egyszer szeretkeztünk.

Most 2 hónapos a 2. kisfiam :)

2012. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 2. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lassan 1/2 éve így védekezünk, sőt még így sem. A peteérés körül megszakításos védekezéssel ,egyébként meg sehogy. Eddig nem estem teherbe.
2012. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!!tavaly januárban abbahagytam a gyógyszert,úgy voltunk vele,míg kitisztul a szervezetemből a hormon,addig megszakítással leszünk együtt.Áprilisban nem jött meg,pozitív lett a tesztem,de sajnos májusben elvetéltem.Aztán júniusban megint nem jött meg,idén márciusban pedig problémamentes terhesség után megszületett második kislányunk:-)Úgy hogy nekem így sikerült,és elvileg a párom mindig időben megszakította az aktust..Üdv:Tamy
2012. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Március óta megszakítással védekezünk, még nem sikerült teherbe esnem. Ezt azért írom így, mert azért örülnénk nagyon neki, ha összejönne. :)

2012. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 éve így védekezünk.
2012. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is így védekezünk. Jövő év elején kezdünk bele a "babagyártásba", de én már most belekezdenék. A párom is szeretne gyereket, de azt veszem észre rajta, hogy ő jobban aggódik és fél az új helyzettől. Ha véletlenül teherbe esnék, örülne neki ő is, imádná a picit. Én szívből reménykedem benne, hogy teherbe esek mielőbb megszakításos védekezés mellett.
2012. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!