Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik akik megszakításos...

Akik akik megszakításos "védekezés" mellett estek teherbe, Nektek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

A Párommal januártól szeretnénk majd babát, viszont már nagyon, de nagyon vágyunk rá. Igazából egyikőnk sem mondja ki, hogy mégse várjunk addig, szóval ma reggel szeretkeztünk, de nem húztunk óvszert, mint az elmúlt két hónapban (előtte fogamzásgátlót szedtem). Szóval szeretkeztünk, de nem élvezett belém, viszont folyamatosan nedves volt a pénisze, amikor hozzáértem (és az nem az én "váladékom" volt.

Ki az, akinek így sikerült babásodnia?


2012. nov. 1. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úgy,hogy apa nem tudott idejében kiszállni. Belém ment el és hát meg is fogant a második fiunk..
2012. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a második hógyerek lett így. Egyáltalán nem élvezett belém, csak hát az előváladék:D
2012. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hógyerek bocsi:D

Csak simán gyerek:D

2012. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2012. nov. 1. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy, hogy nem vette ki időben, és pont peteéréskor történt.
2012. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!