Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug. 03-04-én volt a peteérése...

Aug. 03-04-én volt a peteérésem (hasszurka, folyás), mikor történik meg a beágyazódás? Azt meg lehet érezni? Milyen jeleket figyeljek? Általában 35-37 napos a ciklusom.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet látni a beágyazódást a hömérsékleti görbén?

A legtöbb esetben nem lehet látni, de két esetben lehet sejteni:

1) A beágyazódás során pecsételö vérzés lép fel, kb. 7-13 nappal az ovuláció után.

2) Az hömérsékleti görbe trifázisos, azaz három hömérsékleti szint figyelhetö meg. A hömérséklet ebben az esetben nemcsak a tüszörepedés után növekszik meg, hanem még egyszer, a beágyazódás után is feljebb emelkedik.

2009. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A luteális szakasz közepén (kb egy héttel a fogantatás után) újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.
2009. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, annyival egészíteném ki, hogy nem kötelező sem a pecsételő vérzés, sem a hő. Tehát, ha semmi jelet sem tapasztalsz, akkor is lehet beágyazódás. (Nekem pl. volt pár csepp vér, a barátnőmnek semmi, sőt első hónapban meg is jött neki. Viszont nekem a nemvárt előtt 3-4 nappal -a beágyazódás ideje körül- már elkezdődött a hányingerem, mellfeszülésem. Szóval, semmi sem törvényszerű, nagyon egyéni.) :)
2009. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!