Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen esetben írja fel az...

Milyen esetben írja fel az orvos a clostit, és milyen esetben kapok tüszőrepesztő injekciót?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon elég sokan írják,hogy clostit szednek. Tudom,hogy ez egy peteérést elősegítő gyógyszer, de milyen tünetekre írják ezt fel?
2008. máj. 22. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl elmaradt menzesz esetén, amikor nincs baba, vagyis rendszertelen, elhúzódó ciklus rendezésére. De a változó kor tüneteinek enyhítésére is, klimax előtti rendszertelen vérzésre.
2008. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnél, de nincs v. rendszertelen a menszeszed. Ultrahanggal ellenőrzik a menszesz első napjától számított 13-14 v. 15. napján, hogy van-e érett tüsző, melynek mérete legalább 18 mm. Ha igen, akkor kapsz egy szurit és 24 h-án belül együtt kell lenned a pároddal. Én is így lettem terhes.
2008. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudom miért írok mindig menszeszt...
2008. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azért kérdeztem, mert 2hónapja hagytam abba az antibébi szedését, és furcsa módon eddig mind a kétszer megjött 30 napra, pontosan. Akkor ezek szerint ilyen hamar visszaállt a szervezetem? de akkor miért nem jön össze a baba?!
2008. máj. 22. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik, ehhez hasonló kérdésemre sokan azt írták, hogy attól, hogy van menzim, lehet, hogy nincs peteérésem. Mi is babára várunk, eddig még nem jött ösze, de nekem nem normális a ciklusom. Mióta abbahagytam a gyógyszert még csak kétszer jött meg december óta. ELég gáz. Az orvos meg csak annyit modnott, hgoy várunk. Pár hét múlva megyek vissza hozzá. Sok sikert, szorítok nektek!! Szerintme te is menj vissza, és biztos kitaláltok valamit a dokival!
2008. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!