Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hömérözzek vagy számoljam a...

Hömérözzek vagy számoljam a peteérést? Mit csináljak hogy összejöjjön a baba? Vagy ne figyeljek oda semmire?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem figyeltem semmire, csak szeretkeztünk a párommal jó sokat, amikor csak kívántuk egymást. Sokaknál sajnos ez nem elég, de tapasztalatot kértél, ezért leírtam. Hálás vagyok hogy ekkora ajándékot kaptunk!!!
2008. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hőmérőztem, és nekem be is vált. Csak nem szabad tőle csodát várni. 2-3 hónap, mire tényleg látod, hogy mire hogyan reagál a szervezeted. Következtetni csak ezután lehet. És persze bújjatok össze, ahányszor jól esik, főleg félidő környékén!

Sok szerencsét a bébihez! 23 hetes kismama

2008. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első éles ciklus során sikerült.

Hőmérőztem, közben néztem a ciklus.hu-n, hogy mikorra jelöli az ovut, és pont aznap esett le a hőm is. Akkor akcióba léptünk, és most van egy csíkos tesztem. :)

2008. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi sem figyeltünk semmire,csak szertkeztünk(eddig védekeztünk).Utolsó mensim nov.9-14 volt és nov.24-én szertkeztünk elöször védekezés nélkül és egyböl összejött a baby:)Utananéztem és valoszinű akkor volt peteérésem.Tehát ha figyelni akarsz akkor szertkezzetek mensi után 10nappal,de nem muszáj.Sok sikert!28 hetes kismama
2008. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem homeroztunk,tul ido igenyesnek tartottam...tudtommal azt mar elotte 2-3 honappal el kell kezd h tudd h van a sajat ritmusod....

Mi is valahogy ugy indultunk neki masodjara is ,h mikor jol esett(azert masodjara mert tavaly elvesztettunk 1 babat)...csak sztm tulsagosan akartuk...

aztan 1 hypermarket polcan megpillantottam az ovu tesztet es gondoltam,proba szerencse...rosszat ugy sem csinal.....s h ennek koszonheto vagy sem,most penteken toltom a 11 hetet!

Tanacsot csak annyit tudok addni,h ne akard gorcsosen,mi tavaly annyir szerettuk volna h 6 honapba tellett...most eleg volt 3....

...meg persze ennek a projrktnek a gorcsosen akaras es a stressz a legnagyobb elensege!

Ugyhogy csak nyugi,es csak szeressetk egymast!

Sok sikert!

2008. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a peteérést figyeltem, a nyálkát és a petefészekszurkát, aznap voltunk együtt, és most 8 hetesek vagyunk! :-)
2008. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én hőmérözök és figyelek mindent. mert a legjobb mindent megtenni a cél érdekében. és szerintem a legbisztosabb ha a folyást figyeled meg a nyálkát.
2008. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát lényok, nemtudom ki hogy van vele.. én eddig odafigyeltem mindenre, elszámoltam magam, nem szexeltünk, hogy a nyálkát tudjam figyelni, görcsösen akartam, szóval káosz volt. Első hónapban produkáltam tüneteket is, megjött, utána kiszámoltuk, hogy nem volt se peteérés semmi pont akkor, második hónapban a nyálkát figyeltem, ezért középidőben keveset voltunk együtt, hát most úgy vagyok vele, hogy nemérdekel semmi. Nem mérek, nem nyálkázom, így szerintem hamarabb is fog jönni a baba amit már nagyon régóta szeretnénk. :-)
2008. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!