Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, nagy butaságot kérdezek...

Lehet, nagy butaságot kérdezek, de válaszolnátok rá?

Figyelt kérdés
Ha 15. cn-on 12,2-es volt a méhnyálkahártyám, következő ciklusban nagyon gyenge vérzéssel 3.cn-on pedig 9,1 mm, akkor nem lehetek terhes ugye? A doki erre csak annyit mondott, hogy ha következő is ilyen gyenge lesz, vagy nem jön meg akkor menjek vissza. Most mi van ilyenkor?
2012. okt. 27. 09:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék!
2012. okt. 27. 11:02
 2/7 anonim ***** válasza:
2 es vok, de ha megnézzük, hogy a 15ik napon 12,2 volt most meg a már a 3adikon 9 akkor szerintem jobb ez az arány..:)
2012. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm a válaszod. Igen nagyon régóta szeretnék már kisbabát és ilyen még nem volt. Eddig a 3. cn-on max. 1,8-as szokott lenni a nyálkahártyám. Ezért nem értem mi van most.
2012. okt. 27. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
már van egy öcsém igaz báttyámtól:)
2012. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de 1-es, HÚZZÁL MÁR EL INNEN A FRANCBA TE BÜDÖS BUNKÓ!!!! AZ ILYENEK MINEK JÖNNEK A VILÁGRA????? VAGY MINEK TANULNAK MEG OLVASNI??? EZ ESETBEN BIZTOS IGAZ, HOGY HÜLYÉNEK SZÜLETTÉL, AZ IS MARADSZ!

még egyszer elnézést, de ez most rettenetesen felhúzott, kedves kérdező, ne is foglalkozz vele, válaszra sem érdemes az ilyen aljadék...

2012. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
igen:)lehülyézni a francba elküldeni valakit megkérdöjelezni a létezésének okát igazhitü nemes és jellemes tett:)figyi ez egy online anonimforum..akkor és azt irok amikor és amit akarok ahol élsz vagy dolgozol lehe hogy leugathatsz embereket de itt pont lesza.om a véleményed ok?:)
2012. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igazad van, bocs, hogy leugattalak, nem is értem miért alacsonyodtam le a te szintedre... biztos a hormonok, így a 11. hétben, de legközelebb, ha nem tudsz értelmeset írni, ne zavarogj, szerintem
2012. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!