Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet buta kérdés. Akinek...

Lehet buta kérdés. Akinek ikrekből egy elment az elején, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Az lenne a buta kérdés, hogy akinek az elején az egyik iker elment, az rendes mensi szerű vérzés volt, és fájadalommal is járt? Gondolom igen, csak biztos nem vagyok benne. Nem járok ebben a cipiben, csak felvetődött. Előre is köszönöm.
2012. aug. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ikrekkel indult a terhességem. A 2. baba felszívódott a 9. héten. Semmit sem éreztem belőle. A doki mondta, ultrahangon néztük.

Vérezni senki sem vérzik. A másik babához felszívódik, őt táplálja belőle a szervezetünk.

2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt iker terhességem. Amikor 7 hetes voltam és még nem voltam orvosnál(de pozi tesztem már volt csak még várni akartunk) hirtelen elönött a vér, már bocsi a kifejezésért. Mint amikor megjön érzés :) Ezután rohnatunk a kórházba, hogy mi a baj megvizsgált és azt mondta bent tart egy napig megfigyel és a baba bent van még. Azután meg uh-tak és kiderült hogy 2 petezsák volt és a másik babám ma már 5 éves :)
2012. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Nem is tudtam, hogy valaki verzik is:) nekem es a noveremnek is ikrekkel indult a terhesseg, nem is vettuk eszre, hogy elment az egyk baba. Akkor elnezest a tudatlansagomert:)

21 hetes kismami

2012. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. MOst már leírom, miért merült fel. Szóval arra gondoltam, hogy esetleg lehetséges-e, hogy amikor a kisebbel 7. héten volt barnázás, picit pirosas, de nem egészen mensiszerű vérzés jelentkezett, de a hasam sem görcsölt, csak picit inkább húzódott, hogy lehetett-e egy másik baba, ami elment.

De akkor jól gondolom,hogy az rendes vérzés lett volna, és görcsökkel járó fájdalom kísérte volna. Uh-n előtte még 5. héten voltunk, amikor a vérzés miatt bementünk, ott rendben volt minden az egy babával, még gyógyszert sem írtak fel. Tehát biztosan nem voltak ikrek.

Egyedül is kitesz kettőt a kis turbó boszi :)

Mégegyszer köszönöm!

2012. aug. 16. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!