Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz ha a tüsző nem reped...

Mi lesz ha a tüsző nem reped meg? Sokan válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Elmondom a gondomat:


Már lehet sokan olvasták a kérdésem más formában de:


22mm-es domináns tüszőt láttak ultrahangon csütörtökön, azóta várunk mikor reped meg. Szombat óta olyan mintha erőlködne oda lent minden. Ha leülök fáj, érzékeny, mintha valami nyomna bélölről és éles fájdalmaim vannak. Csak ha nyomás éri.

Lehet hogy erőlködik de nem reped meg a tüsző?Vagy ez jelenti hogy megrepedt? Mi lesz ha nem reped meg?



2012. okt. 1. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem esély teherbe ha nincs mit megtermékenyíteni
2012. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nő azért érzed, amikor megreped elmúlik a fájdalom, nekem pl 25-26 mm-esen reped csak meg, évekig figyelemmel kísértük uh-on innen tudom, doki mondta, hogy van akinek már 18-20milisen is megreped de van akinek nem. Ha nem reped meg akkor két lehetőség van, vagy szépen összeesik és elsorvad, felszívódik, vagy cisztává alakul. Nekünk a doki azt tanácsolta, hogy amikor érzem azt a feszítő, nyilaló fájdalmat akkor próbáljunk együtt lenni és törekedjünk arra, hogy legyen orgazmusom mert az kiválthatja a tüsző megrepedését, (nem tudom miért nem hamarabb mondta ezt:) abban a hónapban lettem várandós:))Visszatérve az egyik kérdésedre, azért érzed azt, hogy érzékeny és mintha erölködne de nem bírna megrepedni mert valszín már jó nagy a tüsző, és ez azért fájdalommal is járhat.Szerencsés vagy, hogy érzed, sok nő sosem érzi és ezért nem is tudja mikor van ovuja. Én is mindig éreztem világ életembe, de olyankor sosem akartam a párommal lenni a fájdalom miatt, a doki tanácsára is csak fájadalomcsillapítóval ment a dolog de megérte.
2012. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem reped meg, akkor vagy felszívódik, vagy ciszta lesz belőle.

Azt, hogy megtörtént-e az ovuláció, azt hőmérőzéssel lehetne látni. Ha felmegy a hőd, és menzeszig magas marad, akkor megvolt.

Egyébként érdekes, de nekem pl. nem ovukor fáj, hanem utána. (Pedig tuti volt ovum, a hőmön látom). Hogy mennyire normális, azt nem tudom, még nem kérdeztem meg orvostól.

2012. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem végeztek nálad hormon vizsgálatot?

Mert abból meg lehet mondani, szokott-e lenni ovud

2014. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Ha megreped, akkor utána jelentkezik a menzesz -

Vagyis ha van menzesz, akkor volt tüszőrepedés -

2014. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Az FSH, LH-t kéne megnézni jobban -

Az szintln mutatja, mi a helyzet

2014. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!