Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostival 2 domináns tüsző,...

Macilány76 kérdése:

Clostival 2 domináns tüsző, mégsincs terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez az első clostis hónapom.aug 26-án jött meg utoljára.3.-8.napig szedtem a clostit(1*2este).Uh-val nézte a doki,13.napon 2 db 16mm-es tüszőt látott a bal oldalon.Kedden már folyadék a Douglas-ban,repedt tüsző.Szerinte csak az egyik repedt,a másik összeesett.Mivel a tüszők nagysága 9-én érhette el 20 mm-t, úgy gondoljuk,9-én vagy 10-én volt tüszőrepedés.Ezért 22-23ra nem várom.7-én és 10-én voltunk együtt a párommal.Közepesen erős görcseim vannak alhasi tájékon.Előfordulhat, hogy 2 egyforma tüszőből csak az egyik repedt meg?Vagy egyik sem??



#2 tüsző egyszerre
2012. szept. 20. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Előfordulhat, hogy csak egy tüsző reped meg és az is, hogy egy sem. Szerencsésebb lett volna ha kicsit többet együtt tudtok lenni. 8.9.10.11.-én. Nekem az orvosom az első clostis hónapban azt javasolta, hogy minden nap legyünk együtt peteéréskor. 13. nap 17 és 18mm-es tüszőim voltak, kettő darab, onnantól minden nap együtt voltunk és tessék, jelenleg 11+5hetes babás vagyok.

Az már nagyon jó hogy érik tüsződ és hogy megfelelő nagyságúak. Lehet hogy elkéstetek a szeretkezéssel, vagy valamiért nem volt megfelelő sperma.

Sok kitartást kívánok! Szurkolok, még nincs elveszve ez a hónap.

2012. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)Nagyon jó lenne, ha a 7-i betalálna.13 éves lányunk várja évek óta a kistesót.De nemsokára kiderül:)Szombaton lesz a 28.ciklusnap...
2012. szept. 20. 12:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előfordulhat. Én is így jártam a clostizás hatására :) Drukkolok!!!!
2012. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
SImán lehet. A closty nem csodaszer. Miért kell szedned?
2012. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem volt peteérésem, kimaradtak ciklusaim.
2012. szept. 20. 14:19
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Akkor ne clostyt szedj, mert az erre nem megoldás. A ciklusaid nyilván valamilyen hormonális betegségtől maradtak ki. Azt kéne kivizsgálni, mellég egy terheléses cukor+inzulin vizsgálatot csinálni és kezelni.
2012. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.Remélem a dokim tudja,mit miért ad..A dologhoz az is hozzátartozik,hogy ha van peteérésem és uh-gal figyelvén tudjuk,hogy tüszőrepedésem is volt,legalább tudjuk,hogy van esély babára.Ha a clostibegyt nem válik be, biztosan lesz még egy két ötlete.Nekem már van gyermekem(13 éves lány),reméljük most összejön és lesz végre egy kicsibab is:)Remélem lesz(még) olyan hozzászóló,akinél előfordult 2 tüsző egyszerre és egy -esetleg két babója is született.
2012. szept. 20. 22:10
 8/16 anonim ***** válasza:
én nem bíznék egy olyan dokiban aki teljes kivizsgálás nélkül tolja belém a clostyt.
2012. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kezdek elkeseredni:( Ma reggel negatív lett az X- epil teszt eredménye.Remélem, csak korai volt.9-hez képest ma van a 13.dpo. Nem tudom, bízhatok -e még ebben a hónapban.Ma reggel azért bátorkodtam tesztelni, mert erős hányingerre ébredtem.És még most sem valami fényes a gyomrom.Sok fórumon böngészgetek, több helyen olvastam, hogy ilyenkor már halványan is,de jelez a teszt.Ez most elkeserített.Számításaim szerint(ha 9-én volt tüszőrepedés)holnap vagyok a tüszőrepedés utáni 14. napon.Tehát menstruáció:(:(:(
2012. szept. 21. 07:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, clostit szedek hónapok óta, erre a hónapra elértük, hogy 1szép nagy tüszőm volt, elvileg pont jókor voltunk együtt, ez múlt szerdán volt, azóta furán vagyok, mindjárt megjön érzésem van folyton, jövő pénteken kellene megjönnie.
2012. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!