Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha több tüsző ért meg, és jó...

Ha több tüsző ért meg, és jó időpontokban voltunk együtt, ovu teszt is pozitív volt, lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges.
2009. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű.
2009. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
miért lehet az hogy ovuláció után, kicsit nyúlós a nyákom?
2009. aug. 24. 09:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ez a nyákdolog nagyon egyéni, mindenkinél más.
2009. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nekem eddig nem volt pé után, mindig száraz voltam, mensi előtt 1 héttel vagyok
2009. aug. 24. 09:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges a terhesség, sőt, ha több tüsződ megérett, akkor akár még ikrek is lehetnek.
2009. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem a closty és a duphaston páros hozta meg az eredményt, közben ittam málnalevélteát ovuig és palástfüvet ovu után.
2009. aug. 24. 09:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Ovu után mindennap 37-37.1 a hőm.
2009. aug. 24. 09:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elkeseríteni, de még igy sem 100%, hogy sikerül. Még ne éld bele magad,hogy ne csalódj nagyobbat. Nekem is úgyanigy volt, és sajnos nem sikerült. Sőt a több tüszőből volt amelyik nem repedt meg és visszamaradt. Nem is szedhettem utána a clostit :( De Neked nagyon drukkolok!!!! :) Majd írd meg 1 hét múlva, hogy mi lett az eredmény!
2009. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szépen fennt szokott lenni a hőm,de azt olvastam valahol,hogy üres hóban is fent van(ezt tapasztaltam,igaz!)és a 14-15 nap leesik és megjön,ha 18 napig fennt marad és azon túl akkor vagy terhesség vagy néha a ciszta is fennttartja és még a tesztet is megtéveszti,ezt nem is tudtam úgyhogy 2 pozi tesztel rohantam a dokihoz félve hogy ismét ciszta.Nem az volt:terhesség de korai,nem láttuk!Aztán mire látszódott volna el is ment,nem tapadt meg rendesen!Ha 18 napot fent marad a hőd tesztelj nyugodtan,én hajlamos vagyok a cisztára csak azért paráztam!!!!Nem mindenki gondol egyből a legrosszabbra!Remélem szerencsével jársz majd!
2009. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!