Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark teát, akik ittak,...

Cickafark teát, akik ittak, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Második ciklust iszom, ciskafark-palástfű kombó. PCO-m van, babát szeretnék, múlt szombaton sikerült egy mensit produkálni! Viszotn kb. azóta folyamatos vizelési ingerem van! Függetlenül attól, hogy mikor és mennyit iszom. Volt ilyen tapasztalatotok? Nem hinném, hogy fel vagyok fázva, egyrészt, a meleg időjárás sem indokolná, éjszaka nem takarózom ki és fürdőzni sem voltam. Nem sötétebb a pisim, semmi egyéb fertőzésre utaló jel... Volt valakinek ilyen? Természetesen orvoshoz fordulok, ha nem múlik,mert elééggé zavaró, de most ez jutott eszembe, h talána a tea miatt. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 17. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!a gyakori pisélés nálam is megvan,már 3. hónapja isszom,ez a mellékhatása plusz még nálam sárgább is a vizelet de ez is vele jár ,azt hiszem azért mert méregtelenít is de nem vagyok bíztos benne
2012. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod, közben egyik-napról a másikra elmúlt, viszont kiderült, hogy babás vagyok :D


Valszínleg tünet volt (naon durva ingerenciám volt, két napig derék-és vesefájással, de egyszerre elmúlt, mintha elfújták volna).

2012. aug. 27. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
gratulálok! :)))
2012. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
édi vagy, köszi :))
2012. aug. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!