Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek a hőgörbéhez,...

Akik értenek a hőgörbéhez, megnéznétek nekem léci!?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 26. 15:49
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
ellinkelem a gorbem...mai napra 0.2 tizedet esett..... gondolom nekem ez a honap kilove...ismet...nem faj semmim....meg ha akarnam se tudnam bebeszelni:-D
2012. okt. 27. 10:01
 22/51 A kérdező kommentje:
2012. okt. 27. 10:26
 23/51 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből még bármi lehet, így is az alaphőmérséklet fölött van jóval! Szerintem nem feltétlenül kell leírni még ezt a hónapot! Továbbra is drukkolok!
2012. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!meg a 2 napos eros gyomoregesem sincs mar!!meg semmim....lehet beagyazodas???olvastam ezen az oldalon
2012. okt. 27. 11:20
 25/51 anonim ***** válasza:
Ennyire ne figyelgesd magad :) Nyugi, nemsokára kiderül!
2012. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Ja az hogy nincsenek tüneteid nem baj, nekem sem voltak, az első tünetem a mensi kimaradása után a pocak növekedése volt, a második a kisfiam rugdosása :D
2012. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek!!nem figyelem magam annyira....mert szerintem nem lesz semmi....meg sokan mondtak a hőmre hogy olyan furi....
2012. okt. 27. 12:40
 28/51 anonim ***** válasza:

NEkem is a 10.napon leesett a hőm,ugyanigy 2 tizedet és rá 3 napra pozit tezsteltem:)))

Ezzel nem hitegetni akarlak,mert a görbéd alapján nem mondom 100-ra hogy volt ovud...pontozzatok le,ha akartok,de sztem nem biztos hogy akkor volt!

Én is mértem a hőmet több mint egy évig....A barnázás proghiányra utal amugy,nem csinált a dokid hormonpanel vérvételt?Az igazolja a 3 és 21.napi hogy van e ovud....

2012. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

[link]


rossz helyen jelölte be az ovum?hiszen még 4 napom van a nemvártig

2012. okt. 29. 08:36
 30/51 A kérdező kommentje:

csinált vérvételt...azt mondta hogy nem rossz...jó!

azt is mondta hogy jobb ha van valami minden hónapban mintha nem lenne semmi!

még egy vérvétel előtt állok majd kezelés(de mondta hogy semmi sem lehetetlen...sokan voltak nők akik mielőtt a műtét meg vizsgálathoz értek volna teherbe estek addigra....

viszont tegnap este (10 dpon)olyan erős beszúrást éreztem a bal petefészkembe kb 3-4 percig ilyen 10 mp es szúrásokkal hogy összegörnyedtem..párom meg megijedt...

és ma fáj a bal mellem...és be is van keményedve...

mellbimbóm picit érzékeny..de a balnál jobban érzékeny...:-O

micsoda furi ez a női szervezet?:-)

2012. okt. 29. 08:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!