Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Akik értenek a hőgörbé...

Lányok! Akik értenek a hőgörbéhez, szerintetek mikor tesztelhetek a leghamarabb görbém alapján?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 24. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem biztos, hogy volt màr peteérés...
2012. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsánat !

ezt a görbét nézzétek mert az elsőnél rossz helyen jelöltem az együttlétet


[link]

2012. okt. 24. 08:27
 3/8 A kérdező kommentje:
pedig ovus fájdalmam is volt 2 napig..és még soha nem ment fel...
2012. okt. 24. 08:27
 4/8 A kérdező kommentje:
még száraz is voltam ovu után 2 nappal...
2012. okt. 24. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:
még minimum 7 nap, de az is korán lesz a teszteléshez. Az együttlétes nap után kezd számolni a dpo-kat, aszerint ma vagy az 5.dpo-n.
2012. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ilyen mensivel menj el vérvételre, mert sárgatesthormon elkégtelenségre utal. ha nincs elég vér az azért van mert tüszőrepedés után a sárgatest nem dolgozik, így teherbe sem lehet esni. A sárgatesthormon jelez a szervezetnek, hogy ha nem termékenyült meg a petesejt, akkor a méhnyálka válljon le, de nálad nincs elég vérzés, nincs méhnyálkahártya leválás, vagyis nincs elég sárgatesthormonod...
2012. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oszintèn szolva én is néztem, hogy ez a megjelolt 2-3 nap volt a mensi? Az elozo ciklusod pedig 62 napos volt? Sokszor elofordul hogy ilyen hosszu egy ciklus? En a helyedben csinàltatnèk egy endokrinologiai kivizsgàlàst, mi a helyzet a hormonokkal.

Ha mègis volt pè, talàn a 10. napra tennèm, onnan mèg minimum 2 hèt mire a teszt kimutathatja...

2012. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!mar szeptember ota jarok nogygyasz/endokrinologushoz!meg egy vervetelem van hatra...

majusban hagytam abba a nuvaringet..azota havonta van barnazasom.juliusban volt egy eros mensim...csak sose volr meg ilyen magas a hom...es ovus fajasom se volt meg...gondoltam megkerdezem toletek..

2012. okt. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!