Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek a hőgörbéhez,...

Akik értenek a hőgörbéhez, megnéznétek nekem léci!?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 26. 15:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
18-án volt a peteérésed szép görbe sok sikert
2012. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

2 napja erős gyomor égésem van :-(((

más tünetem nincs

szerinted?nem szokott égni a gyomrom..főleg nem 2 napig..ez a második nap..

2012. okt. 26. 16:06
 3/51 anonim ***** válasza:
még csak rendes mensid sincs akkor mitől lenne peteérésed??? 62 naponta jön meg? te jó ég, voltál már orovosnál? ha csak vérfoltok vannak az hormonprobléma, valószínű sárgatest elégtelenség... még a gép se jelölte be az ovudat, mert nem is volt... ne haragudj, de én ezt látom!
2012. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
mult hónap 5.-én volt meg amúgy és igen szeptember óta járok orvoshoz....és havonta van valami(mégha nem is vér de legalább van havonta)
2012. okt. 26. 16:24
 5/51 A kérdező kommentje:

ahhoz képest hogy nem volt pém mégis szépen fent van...

és ovus fájásaim is voltak...és elég keményen éreztem

2012. okt. 26. 16:25
 6/51 A kérdező kommentje:
a ciklus utólag jelöli be a pé-t amúgy....
2012. okt. 26. 16:26
 7/51 anonim ***** válasza:
18-án lehetett ovu.
2012. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
azért hallottunk már olyan, hogy valaki fél évig nem menstruált aztán terhes lett. persze mindent lehet magyarázni így is meg úgy is én azt tanácsolom, hogy ne keresd a jeleket magadon kíméld magad és igyál palástfű teát egyébként ebben a szakaszban beágyazódási jelekt fedezhetnél fel magadon pl alhasi fájdalom vagy hasszúrka de mondom jobb ha nem keresl semmit csak higyj benne sok sikert
2012. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
0%
nem éppen, nekem akkor jelöli be amikor pém van én is ezt a görbét vezetem. az meg hogy fent van a hőd semit nem jelent mert ezt nézd meg aztán nyugodj meg [link] nos mit szólsz hozzá? és nem lett baba mégse...
2012. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
te magad írtad, hogy nem vér jön belőled. a barnázás akkor is hormonproblémát jelez ha neked ez nem tetszik.
2012. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!