Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek a hőgörbéhez,...

Akik értenek a hőgörbéhez, megnéznétek nekem léci!?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 26. 15:49
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is 18-án volt ovud.Az olvastam h ha peteérés után nem esik le a hőd, akkor volt ovud.Attól h 62 napos a ciklusod még lehet peteérésed csak a franc tudja mikor:-)Ezért jó hőmérőzni.Fel a fejjel.Mi a bajod?Pcos?Vagy valami más:Szurkolok h sikerüljön a babóka:_)

2012. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
sose ertettem miert kell az embereknek letamadni valakit aki csak erdeklodott hogy.milyen a gorbeje!igen ahogyan irtam is mar 5 honapja jarok orvosohoz az eredmenyeim ettol fuggetlenul nem rosszak es az orvosom szerint van eselyem igy is ...ha meg se elkezdi a gyogyszeres kezelest
2012. okt. 26. 16:54
 13/51 anonim ***** válasza:

86%-os: Te miért vagy ilyen bunkó, már bocs?

Örülünk neki, hogy neked ilyen szép, egészséges, normális görbéd van, de szerencsétlen kérdezőnek szerintem anélkül is van elég baja, hogy bunkóskodsz vele.


Egyébkét meg hosszú ciklusnál is lehet peteérés, nekem is volt már 82. napon is.

És a görbe alapján igen is volt ovuja.

A kérdező meg szerintem tisztában van vele, hogy a 62 napos ciklus nem normális.

2012. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Szerintem volt ovud a 18. napon, a bunkókkal nem kell foglalkozni.. attól még hog neki ilyen "szép" görbével nem lett baba, nem azt jelenti hogy neked ezzel a görbével sem lesz.... nem is értem minek linkelte be a görbéjét....

Én nagyon szorítok! Írd majd meg mi történt! :)

2012. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkózni akartam, csak azt annyira nem értem, amikor valaki erősködik, hogy terhes tünetei vannak és beképzel magának mindenfélét :-). A kérdésre válaszoltam, azt kérte a kérdező aki ért hozzá, nézze meg. Értek hozzá, megnéztem, nektek meg nem tetszik, sajnálom. Persze írhatnék én is olyasmit, hogy ja nagyon jó, meg minden :-), annak mi értelme van. Nekem volt mégis igazam, mert tényleg orvosi segítsége van a kérdezőnek... Ne haragudjatok lányok, tényleg nem bunkózni akartam, csak így jött le. Én már nem hitegetek senkit, mögöttem is van 7 év terméketlen év mire megszületett a lányom. Szóval bocsi kedves kérdező és nagyon sok sikert kívánok Neked is!!!
2012. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Ez nem hitegetés volt, a görbe alapján volt ovuja. Persze attól még nem jó, hogy az előző ciklusa 62 napos volt, én se mondtam rá, hogy minden rendben, mg tökéletes a görbe, csak azt, hogy ebben a ciklusban volt ovuja.
2012. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
koszonon!viszont!nem elem bele magam mert sok volt mar a negativ teszt....mar annak is orulnek ha lenne pem!! azert nem elem bele magam hogy ugy jarjak ahogy eddig...csak a gyomoreges utan erdeklodtem.de nem vagyok haragos ember
2012. okt. 26. 20:22
 18/51 A kérdező kommentje:
mindenkinek : nem 62 naposak a ciklusaim mult honapban 15.- en volt egy 4 naposom!mult honapban nem mertem hot...utoljara juliusban mertem...de azon a 2. dpon leesett a hom es lent is maradt akkor nem volt ovum!de gyogyszer abbahagyasa ota havonta van hol 3 hol 5 napos barnazasaim!lehet attol mert majusban hagytam abba a nuvaringot! de legalabb van valamim...jobb mintha nem lenne semmi!de nem 62 naposak a ciklusaim!havonta van barnas veres!!!!
2012. okt. 26. 20:45
 19/51 A kérdező kommentje:
ki hogy áll?
2012. okt. 27. 09:19
 20/51 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Mi nem szeretnénk most babát, nekem van már egy 13 hónapos fiam, tesó még egy ideig nem lesz :(

Te hogy állsz?

2012. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!