Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hormonzavarom van, es...

Ha hormonzavarom van, es megyek dokihoz, de babat szeretnenk, ugye nem ad fogamzas gatlot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha babát akarsz mért írna foggátlót???
2012. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
h rendbe jojjon a hormon
2012. okt. 23. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném h bogyót fog írni.
2012. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De lehet de ez teljesen normális dolog, hogy helyre hozza előtte a ciklusodat.
2012. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
PCOS-re gyakran ad a nődoki fog.gátlót. SEmmit nem ér. Hormoneltérések esetén én endokrinológust keresnék meg. Máshogy áll a témához, nekem is segítettek. (2 évet szedette velem a nógyógyász a fog.gátlót, ne menj bele!)
2012. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem tesz helyer semmit, a hatásmenchanizmusa alapján is látható, az a feladata, hogy elnyomja a normál ritmust. Nem is értem, miért adják. Mert abbahagyás után 1-2 hónapig nem tér magához a szervezet és nagyobb az esély, igen, de az alapgondot nem oldja meg. Nem elkendőzni kell hanem megoldani!
2012. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!