Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, ennyi elég?

Babát szeretnénk, ennyi elég?

Figyelt kérdés

3 mg folasvsat szedek egy nap. Nem külön magzatvédő vitamint, csak folsavat, eszem gyümölcsöt, leszoktam a cigiről, elkezdtem tornázni otthon, járok fogorvoshoz, mert rosszak a fogaim, azt csináltatom. Két hét múlva megyek laborba, tüdőszűrőbe, rákszűrésre.

Elkezdtem mérni az ébredési hőmérsékletemet (igaz, még csak két hónapnyi eredményem van), hogy tudjam, hogy mikor van peteérésem.

Kell még valamit tennem, hogy egészséges babám legyen?

Köszönöm a normális válaszokat!


2012. okt. 17. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mész laborba, kérj mindenképpen pajzsmirigy-mutatókat is (T3, T4, TSH), ez sokaknak okoz észrevétlenül bajt.

Ami olcsó és fájdalommentes vizsgálat, az apának a kiskatona-számlálás, érdemes megcsináltatni.

Első körben ennyi, nagyon jól teszed, hogy így figyelsz magadra, sok sikert!

2012. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A háziorvosnak mondtam a pajzsmirigyet, kérte is a labor papírján.

Párom is megy, csak még jó orvost nem találtunk a spermavizsgálatra.

Köszönöm mégegyszer, hogy írtál!

2012. okt. 17. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont eleget teszel azért hogy sikerüljőn a kisbaba!

Nagyon jó hallani ilyet hogy egy pár ennyire készül a gyermekvállalásra és àldozatokat hoznak érte!

Nagyon sok sikert kívánok nektek!

2012. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a "dícséreteket". Tényleg nagyon szeretnénk kisbabát, és úgy vagyunk vele, hogy inkább előtte megyünk vizsgálatokra, és most derüljön ki, hogy baj van, mint akkor amikor hónapok óta sikertelenül próbálkozunk, és mindenki magát hibáztatná.

Bár az RH összeférhetetlenséggel nem tudom még, hogy mit lehet majd kezdeni. Én vagyok negatív, a Párom (a leendő apa) pozitív. De remélem, hogy a mai világban már erre is van megoldás.

2012. okt. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!