Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy babát várok,...

Lehetséges hogy babát várok, ha 3 hete késik, és a teszt csak halványan +? 1 héttel a nemvárt után volt 2 napig enyhe vérzésem de ennyi.

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha halványan is + akkor az BABA!


Gratula

2008. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen azt mondják a halvány csík is + értékelhető.

De kb.2 hét múlva már az UH is kimutatja szépen!

2008. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha 3 hete késik, és halvány a MAI teszt pl, akkor az lehet baba, ha később fogant meg! De ha tesztelsz 2-3 nap múlva, és addigra erősebb, akkor BIZTOS, h baba!

Ha nem erősödik, akkor nagyon kétesélyes. Csak azért nem akarlak áltatni, mert én jártam úgy, hogy 7 teszten volt halvány csíkom, én is 3 hetet tesztelgettem, volt, hogy csak én láttam, volt,hogy a párom és anyukám is...és nem volt baba, és tabival kellett meghozni a mensimet!

Ilyen késésnél a teszt lehet,hogy sak pénzkidobás, menj dokihoz mihamarabb, már látszani fog, ha ott van!

2008. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt szokták mondani, hogy a + az nagy valószínűség szerint +, a - viszont tuti -. Nekem a nemvárt napon halvány + volt, aztán 2 nap múlva erősebb +, most pedig van egy 22 hetes pocaklakóm:))
2008. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem. Jövöhéten megyek dokihoz. Majd kiderül. Köszönöm a válaszokat!!
2008. szept. 2. 12:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha jövöhéten megyek akkor lehet hogy lesz szívhang is? Hüvelyit fognak csinálni ugye? Nagyon izgulok hogy mit fogok látni, mert még nem voltam uh-n!
2008. szept. 2. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól számolom, akkor elvileg 7 hetes terhes vagy. Ilyenkor már általában van szívhang, a vizsgálat pedig hüvelyi UH-val történik. Szorítok!
2008. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt most miért kellett lepontozni?...
2008. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!