Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk párommal,...

Babát szeretnénk párommal, elkezdtem hűmérőzni, és ő szeretné kivizsgáltatni magát, mert úgy érzi nem lehet gyereke. Hol tudnánk tb alapon megcsináltatni pesten?

Figyelt kérdés

[link]


A görbém ilyen idáig, a piros azért van mert akkor 39 fokos lázam volt.


Szerintetek ebben a hónapban öszejöhet, ha nincs baj párommal, hétvégén találkozunk. ÉS hol tudnánk kivizsgáltatni őt? ÉN már túlvagyok rajta és velem mniden rendben



2012. okt. 19. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kezdtétek a próbálkozást, akkor csak simán szexeljetek sokat, ne parázzatok rá. 1 év sikertelen próbálkozás után kezdik meg a kivizsgálásokat és először a férfit vizsgálják ki. Hogy veled minden rendben van: abban sem lehetsz teljesen biztos, nem hinném, hogy csináltak pl. átjárhatósági vizsgálatot és hasonlók...

Próbálkozzatok spontán, és csak akkor gondoljatok problémákra, ha már egy éve nem jön a baba...

2012. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 évvel ezelött két évet voltunk együtt akkor két év alatt egyszer sem védekeztünk, nem jött össze a baba, szétmentünk neki is volt két éves kapcsoalta nekem is, akkr ők sem védekeztek nem jött baba két év alatt, nekem novemberben összejött sajnso elment. Kibékültünk msot milliárdszor jobb a kapcsoaltunk mnit akkor, lassan összeköltözés, nem csináltak átjárhatósági vizsgálatot. = hónapja vagyunk együtt és 7 hónap alatt nem jött a baba
2012. okt. 19. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Andrológián kivizsgálják, de gondolom oda kell beutaló. Kérjetek a házi orvostól.
2012. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor elösször a háziorvoshoz menjen el kérjen andrológiára beutalót, nem voltam még iylen helyzetben azért kérdezem
2012. okt. 19. 12:17
 5/7 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk a nőgyógyász adott beutalót páromnak az andrológiára.

2012. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lehetetlen,hogy a pároddal van valami gond! Egy példa: Fiam kereszt apja és a volt felesége története! 7 évet voltak együtt és 7 év alatt nem jött a baba majd a férfi elment orvoshoz és kiderült,hogy az egyik heréje csak 40%os! Mikor elváltak,mert a nő talált magának másik pasit attól szinte rögtön teherbe esett! Szóval nyugodtan vizsgáltassa ki magát a párod ,mert ha nem teljesen steril azt elméletileg tudják kezelni az orvosok :)
2012. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, nekünk a nőgyógyász adta meg a kórházban dolgozó család- és nővédelmi tanácsadó telefonszámát. Vele beszéltük meg, hogy mikor visszük a mintát. Nem kellett beutaló.
2012. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!