Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat hetesen elvetéltem!...

Hat hetesen elvetéltem! Érdemes lenne kivizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés

Van már egy 3 éves kisfiam aki 1 év alatt jött össze. Kaptam a terhességem elején progeszteron pótlást, nehogy elvetéljek vele.

Most ez volt a 2. terhességem és a 9. heti ultrahangon már nem láttak semmit, csak üres petezsákot.

Lehet hogy progeszteron hiány miatt halt el a magzat? Az orvost kérdeztem, azt mondta nem!

De én nagyon e felé hajlok... 36 éves vagyok.


2012. jún. 13. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mi ezt nem tudhatjuk, hogy miért halt el a terhességed.

1vetélés után még nem igazán szokták kivizsgáltatni magukat a nők, pláne hogy már összejött neked előtte egy baba. De ha téged megnyugtatna, miért ne?

A természet szelektál, gondolj arra, talán, sőt valószínű, beteg lett volna az a baba. :( Legközelebb összejön!

2012. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetesen ment el a baba. Azt mondták vagy nem tudott rendesen megtapadni, vagy meg voltam fázva. Nálunk nem derült ki mi volt a baj. A dokim szerint ha egy babát ki tudtam hordani, akkor a következő is menni fog, a természet szelektál sajnos. Remélem mihamarabb újra kisbabát fogsz vári!
2012. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha gyanakodsz a hormonjaidra, nyugodtan vizsgáltasd ki magad. Csak ne nődokival, hanem endokrinológussal. Ők az igazi hormonszakértők. Ennyi idősen azért jobb nem a véletlenre bízni a dolgokat, és minden lehetséges problémának érdemes elébe menni, ha lehet. Van egy barátnőm, aki négyszer vetélt el, mire ki tudta hordani a babáját. Őt nem vizsgálták ki, de nem tartom valószínűnek, hogy mindegyik baba beteg volt, véleményem szerint a hormonjai addigra tudtak rendesen működni. Én ezt nem kívánom senkinek, inkább egy felesleges vizsgálat, mint vetélések sorozata.

2012. jún. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok.. irány a doki! :)
2012. jún. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!