Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetéltem? Egyáltalán terhes...

Elvetéltem? Egyáltalán terhes vagyok vagy voltam?

Figyelt kérdés
6 napja a barátommal lefeküdtünk és kiszakadt az óvszer, de úgy hogy bennem maradt, de a barátom kiszedte. Annak ellenére hogy a barátom nem élvezett el az elő nedvében még benne lehet spermium. De ő azt mondta hogy az óvszerben van spermaölő. Ezután beijedtem és elmentem gyorsan letusolni szappanos vízzel. De másnap már nem volt óvszerünk így miután a barátom letörölte az elő nedvét védekezés nélkül csináltuk, de nem élvezett el. Ezután megint letusoltam. Már pár napja azon idegeskedünk hogy lehet terhes vagyok, de még nem biztos, 15.-én kellene megjönnie de az se baj ha előbb vagy pár nappal később jön meg, nekem sose pontos. Csak az a baj hogy tegnap azt hittem hogy megjött ugyanis fájt az alhasam és mikor elmentem wc-re akkor véreztem. De csak akkor vérzek ha wc-re megyek és vizelnem kell. Na de a legrosszabb hogy mikor pisilek akkor ott alul nagyon fáj és most nem a hasamra célzok :// A héten megyek nőgyógyászhoz, de nagyon ideges vagyok hogy most mi is van velem és a netten nem találok semmit :// tudna valaki segíteni? Mert ha most terhes vagyok akkor a vérzés azt jelenti hogy elvetéltem? Vagy nem is voltam terhes csak valami bajom van? Lécci segítsetek
2011. dec. 14. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

terhes nem vagy

de valami bajod van valószinűleg

2011. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

vagy felfáztál vagy összeszedtél egy jó kis nemi betegséget6húhyuti fertőzést.

amíg nem mész dokihoz, addig is rengeteget (tényleg rengeteget) igyál, azzal tisztulsz, nem tudnak annyira erősen szaporodni a bacik.

2011. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nemi betegséget/húgyúti fertőzést
2011. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem oltást kértem hanem segítséget -.-"

am meg a koromról annyit hogy fiatal vagyok egy gyerek felneveléséhez, de még mindig nagyobb mint egy mostani kis felelőtlen kis 14 éves aki teherbe esik mostanában

az előző

az előző kommentelőnek meg köszönöm, erre már rájöttem :)

2011. dec. 14. 14:40
 5/12 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm :)
2011. dec. 14. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem terhességi tünet, hanem ahogy írták, felfáztál. Ez jár gyakori pisiléssel, ami egy idő után véres lesz és fáj az alhasad tőle. Baktérium okozza és nem nőgyógyászhoz kell menni, hanem körzeti orvoshoz, ahol antibiotikumot kapsz. Addig is nagyon-nagyon sokat kell inni, hogy a hólyag átmosódjon, ez segíti a gyógyulást is. Ha van cickafarkteád, az a legjobb.


Védekezés nélkül szexelni meg orosz rulett, a zuhanyzás annyit ér mint halottnak a csók... belül nem tudsz zuhanyozni, ha olyan stádiumban vagy, elég egyetlen-egy ügyes sperma, ami megtermékenyít. De valószínűleg nem vagy terhes.

2011. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Az értelmi szinted pedig nem nagyobb "mint egy mostani kis felelőtlen kis 14 évestől aki teherbe esik mostanában". Mivel védekezés nélkül élsz nemi életet, éppen nem a felelősség jut eszébe senkinek rólad... És ez nem oltás, hanem tény! Ha a terhesség nem elég félelmetes, legalább a nemi betegségektől félhetnél, mert elég durva dolgokat lehet összeszedni!
2011. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

az általad leszólt kis 14 évesek többsége is tudja, hogy a szappannal tusolás terhesség ellen kábé annyit ér, mint a radar ellen a visszapillantóra akasztott CD

még az is többet ért volna, ha védekezés nélküli dugás közben imádkozol, hogy ne legyél terhes


megjegyzem, a fertőzést is pont azért szedted össze, mert gumi nélkül csináltátok

2011. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

Akik oltogatják szegényt olvassák már el mégegyszer: védekeztek és kiszakadt az óvszer! Miért kell bántani?


Kedves kérdező, menj el orvoshoz, terhes nem lehetsz, ennyi nap után még nem is tudhatnád, ha fáj és vérzik amikor pisilsz, valószínűleg felfáztál, amit gyógyszerrel tudnak gyorsan kezelni. Ne félj.

2011. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
KEdves 10-es olvasd végik a kérdést. A többiben egyetértek. Nem értem miért kell bántani.
2011. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!