Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetéltem? Egyáltalán terhes...

Elvetéltem? Egyáltalán terhes vagyok vagy voltam?

Figyelt kérdés
6 napja a barátommal lefeküdtünk és kiszakadt az óvszer, de úgy hogy bennem maradt, de a barátom kiszedte. Annak ellenére hogy a barátom nem élvezett el az elő nedvében még benne lehet spermium. De ő azt mondta hogy az óvszerben van spermaölő. Ezután beijedtem és elmentem gyorsan letusolni szappanos vízzel. De másnap már nem volt óvszerünk így miután a barátom letörölte az elő nedvét védekezés nélkül csináltuk, de nem élvezett el. Ezután megint letusoltam. Már pár napja azon idegeskedünk hogy lehet terhes vagyok, de még nem biztos, 15.-én kellene megjönnie de az se baj ha előbb vagy pár nappal később jön meg, nekem sose pontos. Csak az a baj hogy tegnap azt hittem hogy megjött ugyanis fájt az alhasam és mikor elmentem wc-re akkor véreztem. De csak akkor vérzek ha wc-re megyek és vizelnem kell. Na de a legrosszabb hogy mikor pisilek akkor ott alul nagyon fáj és most nem a hasamra célzok :// A héten megyek nőgyógyászhoz, de nagyon ideges vagyok hogy most mi is van velem és a netten nem találok semmit :// tudna valaki segíteni? Mert ha most terhes vagyok akkor a vérzés azt jelenti hogy elvetéltem? Vagy nem is voltam terhes csak valami bajom van? Lécci segítsetek
2011. dec. 14. 14:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

18:42 én is olvasásra buzdítanálak,

főként ott koncentrálj a szövegértésre, ahol az áll, hogy "másnap már nem volt óvszerünk így miután a barátom letörölte az elő nedvét védekezés nélkül csináltuk, de nem élvezett el. Ezután megint letusoltam. Már pár napja azon idegeskedünk hogy lehet terhes vagyok"


és igenis "oltani" fogom, meg leszidni, mert netezik, néz televíziót, olvas újságot, tanult biológiát, valószínűleg felvilágosító órán is részt vett már - hátha most eljut az agyáig az üzenet...

2011. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A többieknek akik segítettek nagyon köszönöm :)

De a többieknek meg annyit hogy minden ember követ el hibát az életében és gondolom veletek is előfordult már hogy hibáztatok valamiben. Elsőre is felfogtam hogy hülyeséget csináltunk, nem kell folyton a fejemhez vágni (nem mintha érdekelne az ilyen fajta vélemény). Tudok olvasni és van annyi eszem hogy felfogjam hogy mit írtok le, szóval nem kell folyton elismételni hogy hülye vagyok. és figyelhettem volna jobban meg stb. Gondolom ti sem örülnétek ha esetleg egy hasonló gonddal küzdenétek és segítségre várnátok de csak csupa rossz véleményt kaptok meg folytonos cseszegetést. Persze gondolom ezután a mondatom után rögtön jönnek a felháborodó üzenetek hogy ti ilyen helyzetbe soha nem kerülhettek mert nem vagytok olyan hülyék mint és meg stb.. Akik segítettek azoknak tényleg nagyon köszönöm. :)))

2011. dec. 14. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!