Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg elvetéltem. Honnan...

Elvileg elvetéltem. Honnan tudom biztosra hogy kiürült magától aminek ki kellett?

Figyelt kérdés

volt egy halvány pozitív, de azért jól látható tesztem. 2 napra rá barnáztam de csak wc papíron látszódott!


Utána lévő 3 nap jött vér is kis mennyiségben (de ilyen egybe nagyobb darab nem volt). És ma meg már szinte semmi sincs.


2. nap mikor elkezdődött a vér is beszéltem az orvosommal magnéziumot szedek napi 2 db-ot. Tegnap este óta ismét szurkál a petefékszem, főként ha nyugalmi állapotba vagyok lefekszem, leülök. És nagy ritkán a cicim érzem, de ez utóbbi azért kevésné. Tesztem ma reggel negatív.


Szerintetek?


2011. dec. 4. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem amit leírtál egyáltalán nem vall vetélésre. Nekem inkább beágyazódásos vérzésnek tünik,mindkét terhességem elején ilyen fajta vérzés volt 1-2 napig. Terhességem alatt mikor kórházba kellett egy hetett töltenem,a szobatársamat kezdődő vetéléssel vették föl,pont én is ott voltam amikor elvettélt. Elkezdett görcsölni,majd hirtelen felállt hogy kimenjen a wc-re, tett egy métert majd minden kizuhant belőle és egy nagy vértocsa volt alatta.
2011. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beagyazodas lett volna, akkor erosodott volna a teszt, vagy legalabb halvany pozitiv lett volna ma. Persze, semmi sincs kizarva. Valoszinuleg biokemiai terhesseg volt, ezt meg vetelesnek sem hivjak, be sem ahyazodott. Azert egy nodokis vizsgalat nem artana, barmi lehetseges, terhesseg is.
2011. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én ugyanígy jártam,ezt inkomplett spontán vetélésnek hívják.Ugyanígy pozitív tesztem volt,persze halvány,rá egy hétre egy kevés vérzéssel indult,bennt fogtak,és 3.nap vált negatívvá....Az orvos azt mondta ez csak kémiai terhesség volt,merthogy a petesejt megtermékenyült,de nem ágyazódott be....

Sajnálom,én ezt nagyon rosszul éltem meg,de ha ígyutólag átgondolom,még jó,hogy akkor neem pedig 6hónaposan ment el...

Üdv

2011. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2011. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Köszönök mindent nektek!

Voltam ma ultrahangon és biokémiai terhességem volt sajnos.

Viszont új hónap új remények. Igen ez így jobb hogy még most mint később megy el a baba!

2011. dec. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!