Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még terhességről szó?

Katey23 kérdése:

Lehet még terhességről szó?

Figyelt kérdés
Szeptember 27.-én jött meg a mensim és 30.-ig tartott! Ovu naptár alapján 8-13 volt esedékes a teherbe esésem! Együtt voltunk 10 és 11 én! A nem várt az majd 25 én lenne! Van enyhe kis hasszurka, kis émelygés szédelgés néha kis hányinger ( remélem nem csak beképzelem) Csináltam az elmúlt pár napban több One Step (10-es érzékenységű tesztet) , de sajnos még mind negatív lett :( A folyásommal sincs minden rendben néha krémes állagú, néha meg krémes és mintha hígabb lenne! Most is érzem a hasszurkát, meg enyhe puffadást! Szerintetek lehet ebből még baba? Nagyon el vagyunk már keseredve! :(
2012. okt. 23. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ebből még tényleg bármi lehet. akár baba is,hiszen lehet hogy csak korán teszteltél
2012. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Borzalmasan félek! Valami azt súgja belül hogy nincs baby :( Borzalmas így a minden nap! Szerinted mikor teszteljek?
2012. okt. 23. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezeket éreztem.Késett is pár napot, beleéltem magam erre tegnap megjött.Megfogadtam, hogy soha többet nem adok a tünetekre!Remélem neked azért sikerül és babó lesz:)
2012. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most nagyon el kenődtem :( Mióta tervezitek a babócit?
2012. okt. 23. 20:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem babóci, megjött :(
2012. okt. 24. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez volt a második hónapunk.Fel a fejjel kis "sorstársam":) Novemberben Kismamik leszünk!!:)
2012. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most is bőgök mint egy hülye, nagyon remélem h igazad lesz ;)
2012. okt. 24. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:

ti is használjatok ovu tesztet,hátha nektek is beválik!

drukkolok,hogy mielőbb összejöjjön!!

2012. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is megvan az émelygés,hányinger szerintem lehet belőle bébi! írj mindenképp ha teszteltél! szorítok neked! "A véleményeteket szeretném kérni, teherbe estem?" kérdező voltam :)
2013. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!