Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességről lehet szó? Nem...

Terhességről lehet szó? Nem vagyok ebben túl tapasztalt.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy terhességi tesztet kellene csinálnom. Veszek is délután. Csak kíváncsiságból lövöldöztem néhány ovutesztet. Esténként mindig ugyanolyan negatív. (mondjuk kb fele olyan erős, mint a kontrollcsík)

Tegnap reggel első pisiből pozitív(egyforma erős, mint a kontrollcsík), ma reggel is pozitív, de már láthatóan erősebb, mint a kontroll.

Ez jelenthet terhességet? Olvastam, hogy a jósteszteléshez több napig erősödnie kell. Holnap megint csinálok, de ma már olyan erős, kétlem, hogy ennél erősebb is lehet.

Ciklusom kaotikus pillanatnyilag,azért nem ad támpontot. 45 nap körüliek. Ma vagyok a 38. napon, de az is igaz, hogy 1 hónapja gyógyszert szedek, hogy rövidítse a ciklusaimat.

Csinálok majd terhestesztet, de szerintetek van esély?


2012. máj. 24. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért törölted a választ?
2012. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem töröltem semmit! Par perce néztem,akkor meg 0 válasz volt. Nem értem. Írtál valamit? Bemasolnad meg egyszer? Koszi!
2012. máj. 24. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit írtam, hogy ha nem védekeztél, akkor van esélye igen, de ha védekeztél, akkor elvileg nincsen. Mindenképpen csinálj tesztet!


És ez egyszercsak eltűnt.. :O :D Lehet úgy fogalmaztam, hogy a modiknak nem tetszett, nem tudom.

2012. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk, szeretnénk babát. Csak sok helyen olvastam, hogy a reggelente erősödő teszt terhességet jelent(het)
2012. máj. 24. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez fontos dolog, más a kérdés jellege :) Igen, ebben az esetben jelentheti azt, én is úgy tudom, barátnőm is ezt a módszert használta, és valóban terhes volt..
2012. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!