Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki, akik már fél...

Van még valaki, akik már fél éve próbálkoznak első babájukkal sikertelenül? Hogy vagytok, mit éreztek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi már kb. 7. hónapja próbálkozunk... Volt, amikor elkeseredtem, mert úgy nézett ki, hogy összejött, majd kiderült, hogy mégse, de most már próbálok tudatosan pozitív lenni, nem 'rágörcsölni' minden hónapot egy újabb lehetőségként élek meg, és igyekszek mindent úgy alakítani, hogy minden a lehető legoptimálisabb legyen.
2012. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gutiné P Mária ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, mint az előttem válaszoló, mi 8 hónapja próbálkozunk én is reménykedek, elmentem orvoshoz,mindent rendben talált, csak azt mondta nincs peteérésem, adott Clostyt amit nemsoká el kell kezdenem szedni, aztán pár nap múlva visszamennem, hogy megnézze használt e a gyógyszer, ha igen akkor talán lehet baba. Nem tudom neked pontosan mi a probléma, szerintem keress fel egy orvost és ne görcsölj rá nagyon, kitartás! Biztos sikerül majd!
2012. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gutiné P Mária ***** válasza:
2.vagyok, bocsi elfelejtettem, nekem 2. baba lenne, a kisfiam szinte első próbálkozásra spontán összejött a 2. valamiért még nem akar
2012. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi februar ota probalkozunk, csakhogy pont februar ota rendszertelen lett a mensim. Addig jartam utana (jelzem a nogyogyasz lerazott, maganuton fizetosen kellett verveteleket csinaltatnom, mert meg beutalot se adott), hogy vegul kiderult a pco+ir. Kaptam endokrinologustol gyogyszert, azota megint minden rendben a ciklusommal, ugy tunik pe-m is van, a baba eddig sehol. Nekunk is 2. lenne. Legkesobb egy het mulvara nem varnam, bar most egy kicsit elgondolkoztam akarom e egyaltalan. A lanyom most lepett csak igazan a dackorszakba, nagyon nehez vele, es egyre rosszabb, raadasul epp leszokunk a ferjemmel a cigirol, o rosszabbul viseli mint en, es neha nagyon elviselhetetlen, igy egyaltalan nem biztos hogy szeretnem a masodik babat. Eddig se tort meg lelkileg ha megjott megmondom oszinten, most meg tenyleg azt erzem, lehet, hogy kene egy kis szunetet tartani, es inkabb visszamegyek dolgozni, hatha lenyugszanak kicsit a kedelyek. Szoval nem tudom mi lesz, bocsi hogy igy ismeretlenul kipanaszkodtam magam, dr igazan jol esett.
2012. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok sorstarsak :)


Mi is a 7. honapban vagyunk :S

Elso babank lenne,vetelesem meg nem volt...

Amiota abbahagytam a gyogyszer szedeset,igy utolag,nem terhes tuneteim voltak/vannak,hanem,inkabb osszekuszalodott a ciklusom...

pl. 14. jott meg eloszor a mensim ebben a honapban,de ma jott meg igazan....elhuzodik igy a ciklusom...es megrovidul ezaltal...19. naposra....de szerintem be fog allni hamarosan...

En mar kicsit elkenodtem, erre nem szamitottam...

2012. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi is fél éve próbálkozunk, eleinte nagyon rá voltunk görcsölve, de aztán én azt mondtam, hogy jön amikor jön. Legutóbb jókor voltunk jó helyen, már 1 hete késik és a tesztjeim negativak. Nagyon elszomorodtam, hogy megint nem sikerült, de úgy fogom fel az egészet, hogy karácsonyi meglepetés lesz mindenkinek :) (vagyis remélem )
2012. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gutiné P Mária ***** válasza:
2. vagyok: nekem is a fogigátló kutyulta meg a dolgokat, azt mondják gyógyszer után könyebb, hát nekem nem, pedig kisfiam előtt is szedtem akkor nem volt gond. Sok sikert sorstársak!!
2012. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mi már másfél éve próbálkozunk :( olyan rossz, már mindenkinek babája van körülöttem, csak nekünk nem jön össze. :((

voltam dokinál, minden rendben azt mondta, ha még egy ideig nem sikerül akkor szerintem mesterséges módszerekkel próbálnak meg segíteni.

már nagyon el vagyok keseredve, mindenki állandóan kérdi,hogy ,,na van már valami?" és ez még csak jobban kikészít....

2012. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mi is 8 honapja prbalkozunk a masodikkal,igaz a ferjem kulfoldon dolgozik igy nehezen jon ossze de nagyon rosszul esik ha terhes not latok(foleg ha az egy 18 eves egyedulallo kislany)miert van ez igy ?aki meg szeretne annak meg nem jon ossze???az elso rogton osszejott.
2012. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!